PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 067
ocen
7,0 10 1 41067
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

..Może być z tego fajny serial ;>

Mq112358

Pierwszy odcinek całkiem niezły, było sporo humoru, fajne postacie, nie było dłużyzn, ciekawy zabieg ze "stanem konta" na koniec odcinka. Może być naprawdę fajny sitcom :).

ocenił(a) serial na 8
direct39

Tak tak, zgadzam się w 100%... super serialik się zapowiada! :D

ocenił(a) serial na 8
Mq112358

Faktycznie, może być niezły :)

DJ_Tiestoo

będzie supcio ;)

Mq112358

jak narazie bomba :D

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

pewnie nikogo nie zadziwie ze macie racje

ocenił(a) serial na 7
Mq112358

mnie też się podoba, ale dlaczego blondi nie może się zatrudnić w swojej branży, tylko robi za kelnerkę?

ocenił(a) serial na 5
umbro90

zatrudniła sie na szybko ,ale jak było slychac juz ma plan na biznes :) .Fajne dziewczyny ,troche śmiech z "zza kadru " drażni,ale i tak zapowiada sie sympatycznie .

umbro90

Może dlatego, że jej ojciec coś tam nawywijał w mieście.

ocenił(a) serial na 8
umbro90

Mówiła, że wpisała w google "miejsce do którego nigdy nie przyjdzie nikt jej pokroju" (czy cos podobnego) i wyskoczyła jej ta knajpa

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

2 odcinek także całkiem dobry , było kilka niezłych momentów ;)

ocenił(a) serial na 6
Mq112358

No fajny serial. Przez tyle lat oglądałem sitcom o dwóch (i pół) facetach to myślę najwyższy czas przerzucić się na dziewczynki. Max może mogłaby zrzucić trochę kilogramów, ale biust ma bardzo fajny, stąd mi się bardzo przyjemnie ogląda. Byle tylko "gównianych" żartów nie było. One nie są ani trochę śmieszne i przeszkadzają podziwiać panienki.

Mq112358

Moim zdaniem 2. odcinek był słabszy od pilota. Mam nadzieję, że kolejne odcinki będą fajniejsze.

ocenił(a) serial na 8
direct39

Po 4 odcinkach stwierdzam, że dawno się tak na sitcomie nie uśmiałam. Serial nawet lepszy foxowskiej nowości "New Girl". Ciesze się, że go nie anulowali i czekam na więcej! To humor jaki lubię;D

ocenił(a) serial na 8
Bisexidryna

4 odcinek chyba najlepszy jak dotąd :)

ocenił(a) serial na 7
DJ_Tiestoo

Jestem jak na razie po pierwszym odcinku i zapowiada się naprawdę super.

mo280391

wszystkie odcinki mozna znalezc na www.dkie.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones