PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 075
ocen
7,0 10 1 41075
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny
ocenił(a) serial na 6
Laycy

Na początku wolałam Max za jej teksty i po prostu styl bycia. Jednak teraz myślę, że obie postacie "współgrają" ze sobą i ciężko mi się zdecydować, bo nie wyobrażam sobie Max bez Carolina i na odwrót.

ocenił(a) serial na 9
MarMat_1208

dokładnie! chociaż chciałabym mieć taką przyjaciółkę jak Max :)

ocenił(a) serial na 8
Laycy

Lubię obydwie tak samo ;p Ale gdybym już musiała wybierać, to chyba Max trochę bardziej :)

Laycy

z max łatwiej się utożsamić, caroline jest trochę oderwana od rzeczywistości

ocenił(a) serial na 9
vilee

Jasne że hot blondi górą

ocenił(a) serial na 8
Laycy

Nie umiem wybrać. Obie są genialne i doskonale się uzupełniają.

pattiewizard

Zgadzam się. Pasują do siebie jak dwa puzle.

Laycy

Max :>

użytkownik usunięty
Laycy

Max wymiata. Jej teksty to miazga :)

ocenił(a) serial na 6
Laycy

Oczywiści że MAx piękna i zabawna

ocenił(a) serial na 4
Laycy

Ciężki wybór, jedna ma nogi i dupe a druga cycki. Najlepiej to byłoby połączyć ich atuty w jedno i nie musiał bym wybierać :D

Laycy

Maaahahax

ocenił(a) serial na 7
Laycy

Ja bardziej lubię chyba Caroline

Laycy

wygląd blądyna 10/10,a brunetka 7/10 .Zachowanie - a kogo to obchodzi ? co do ról obydwie tworza ciekawa całość ,w końcu na tym sie opiera ten serial ,ale nieoszukujmy się oglądam to tylko ze wzgledu na bladynke gdyby nie grała nie oglądałbym tego chociaz nie sory ten jeden kucharz jest wygięty jak pelikan i ma tiki i mowe jak nuter hahaha

lewy_1985

przesadziłem bladyna ma fajne nogii ,d.pe całe cialo twarz całkiem fajna nie az tak okrągła i kaczą jak niektóre bladynki z 8,8 na 10 bym jej dał ,a brunetka napuchnieta otłuszczona rozklapciiała postura nie tak proporcjonalna ,brzydsza lekko "rozmazana"twarz ,gorsze nogi ,d.pa ,ma duze c.cki ale to jej nema szans uratowac 7 na 10 tylko bez skojarzen w realu w wielu przypadkach jest roznie zaleznie od przypadku czasem jest bladynka duzo ładnejsza czasem brunetka czasem sa tak samo brzydkie albo ladne zalezy ktory sklep i która miejscowowsc;P

ocenił(a) serial na 9
lewy_1985

kup słownik, przecinki
i wracaj do potstafufki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Laycy

Zdecydowanie wolę Max i to nie dlatego, że z tej dwójki jest najbardziej atrakcyjniejsza, ale za jej charakterek i cięty języczek...

Laycy

Caroline jest w chu* seksowna..

ocenił(a) serial na 9
Laycy

Z wyglądu Caroline, z charakteru Max, ale jak już trzeba wybrać to Max.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones