PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 069
ocen
7,0 10 1 41069
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Moja ocena to 1...

ocenił(a) serial na 1

Jeszcze w życiu nie widziałam bardziej irytującego , denerwującego i nieśmiesznego serialu komediowego...

mimiii87

o to nie jestem sama

mimiii87

No widzę że nie jestem sam. Czerstwość tych dialogów jest nieprawdopodobna. Gdy się porówna poziom dialogów np z takim dwóch i pół to tego serialu nie ma. W dwóch i pół ten cynizm i sarkazm to jest po prostu mistrzostwo świata a tu? Strasznie słaby ten serial.

ocenił(a) serial na 2
mimiii87

Serial jest strasznie marny. Lecą same suchary. Może nie mój humor po prostu, ale jak widzę reklamy serialu na comedy central to od razu przełączam program

ocenił(a) serial na 1
mimiii87

Ja akurat pierwszy raz ogladałam to jak byłam chora, pilot od TV miałam gdzies daleko i myslałam, ze wybuchne ze złosci jak mi ktos tego nie przełączy, mialam wrazenie, ze ktos mi krzyczy do ucha ...

mimiii87

to mało w życiu widziałaś... serial jest spoko - lepiej oglądać wersję oryginalną z napisami niż z lektorem na CC

ocenił(a) serial na 1
smoke_city

A co ma lektor do piernika? Przeciez slysze co mowia, teksty są niesmieszne, a aktorki nie potrafią wogole grac, chodzisz do teatru? Znasz sie na aktorstwie? Wiec nie oceniaj mnie,ze mało w życiu widziałam, akurat na ten temat moge powiedzieć duzo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones