PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 069
ocen
7,0 10 1 41069
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Naprawdę próbowałam zrozumiec co sie komus może podobac w tym serialu i nadal nie rozumiem. teksty tej całej max ani smieszne ani inteligentne.. Miała byc niby tą jedną z cynicznych i ironicznych postaci, które zazwyczaj się w serialach pojawiają ale: ani nie jest sympatyczna ani inteligentna. Nie rozumiem czemu tyle seriali komediowych zaprzestano produkować a takie coś się ciągnie..

paranormalsun

się ciągnie, bo ludzie oglądają, a te inne seriale komediowe, o których piszesz widocznie przynosiły straty...

ocenił(a) serial na 3
vilee

wiem, ale wlasnie to przykre, ze ludzie wybieraja takie cos nad inne produkcje

paranormalsun

widziałam gorsze seriale od 2 broke girls, które ciągnęły się ładnych parę lat

ocenił(a) serial na 3
vilee

też prawda

paranormalsun

zwłaszcza że kompletnie nie potrafi grać i kwestie wypowiada jak czytanie na role w podstawówce na polskim, wiem, że seriale nie są w pełni realne ale te gadki to klientów przesada w dodatku w ogóle nie śmieszne

ocenił(a) serial na 3
Agatanka

no i ta jej mimika..

paranormalsun

raczej jej brak, dwie miny na krzyż :P

ocenił(a) serial na 3
Agatanka

własnie o to mi chodziło, powalająca! :D

paranormalsun

mam wrażenie, że ona walczy z tremą. na okrągło. lubię sam serial, ale nie opuszcza mnie wrażenie, że aktorka grająca max walczy sama z sobą...

użytkownik usunięty
Agatanka

A mnie się właśnie podoba sposób gry Max, gorzej z dialogami, bo niektóre teksty są przesadzone. Zbyt często autorzy scenariusza pozwalają Max na pyskate odzywki. To, co początkowo było nawet ciekawą odmianą, stało się po prostu denerwujące. O wiele zabawniejsza jest Caroline.

dokładnie. z jej zalet robią powoli denerwujące wady... a to dopiero 2 sezon

użytkownik usunięty

Ma po prostu gdzieś polityczną poprawność, Max jest po prostu genialna, jak Jeremy Clarkson albo House czy Dr. Cox ze "Srubsów".

użytkownik usunięty

...

paranormalsun

Właśnie gra zajebiscie a żeby rozumieć ten rodzaj humoru trzeba trochę się znać na amerykańskich serialach komediowych ;)

ocenił(a) serial na 3
Aruizd

Haha też mi argument ;) Znam się trochę na serialach zarówno amerykańskich i brytyjskich, które są swietne w takim ironicznym humorze. A tu to jest taka marna "podróba".

paranormalsun

marna podróba, która przyciąga przed telewizory ponad 10 milionów amerykanów? najwyraźniej znasz się doskonale na 'serialach amerykańskich (..)'

ocenił(a) serial na 3
ephelouss

podróba takiego "ironicznego" humoru z innych seriali. A przepraszam od kiedy ilość świadczy o jakości? To, że duza liczba ludzi o małych wymaganiach ogląda ten serial nie znaczy, że jest on dobry. Poza tym chyba nie wiesz kiedy się uzywa "(...)" tego znaku.

paranormalsun

stop.just.stop

ocenił(a) serial na 3
ephelouss

nie ma to jak podanie rzeczowego argumentu, prawda? haha

paranormalsun

nie.. jestem po prostu zażenowana poziomem tego 'argumentu'

ocenił(a) serial na 3
ephelouss

nie rozsmieszaj mnie. po pierwsze własnie chodzi o to, ze ty nie potrafisz podać rzeczowego argumentu tylko pisać jakies teksciki. po drugie, nie było nic żenującego w tym co napisałam. jeśli według ciebie to, że coś ogląda 10 mln ludzi to już jest wyznacznikiem tego, ze jest dobre - to własnie takie myslenie jest żenujące.

ocenił(a) serial na 3
ephelouss

"stop.just.stop" zamiast reczowego argumentu jest własnie na żenującym poziomie, rodem z kwejka czy innego 9gaga.

paranormalsun

stop.just.stop AGAIN
serial jest typowo amerykanski. Tak jak nas bawia zarty o niemcach czy rosjanach, tak amerykanie maja swoj wlasny humor, ktorego wcale nie musisz rozumiec, i ktory wcale nie musi ci sie podobac. jesli jestes niezadowolony to wracaj ogladac animowane gnioty, ktore wcale nie sa dobre, a ktore oglada ponad 10 milionow amerykanow :)

ocenił(a) serial na 3
ephelouss

nie chodzi o to, ze nie rozumiem tego typu żartów, tylko o to, ze sa one o wiele lepsze w innych produkcjach. Czy ja gdzieś napisałam, że nie lubię amerykańskiego humoru? Poza tym nie maja do tego nic "animowane gnioty" bo nie rozmawiamy o nich a o serialach komedioych. Ja nie wiem ty chyba nadal nie rozumiesz, ze to ile osób oglada film nie swiadczy ani o tym, ze jest dobry ani zły. Czy to takie trudne? Bo teraz piszesz tak jakbym twierdziła, że oznacza to własnie to drugie.. Szkoda mi czasu na taka pseudodyskusje, wydaje mi się, że musisz mieć jakieś naście lat.. (Nie dlatego, że ci się ten serial podoba, ale z powodu tego co tu wypisujesz, wyciagasz dziwne wnioski i na dodatek uwazasz, ze wychodzisz na taka blyskotliwa..)

ocenił(a) serial na 10
paranormalsun

Wszystko rzeczą gustu, ale wiem, że ktoś kto daje Matrixowi 3*, a Tedowi 9* i<3 nie powinien wypowiadać się na temat cudzej błyskotliwości. Peace out.

ocenił(a) serial na 9
paranormalsun

Świadczy. Skoro serial został stworzony dla mas, to znaczy, że humor też będzie dla mas. I to nie oznacza, że będzie to humor dla mniej inteligentnych. Ktoś kiedyś świetnie powiedział, że inteligentny potrafi zrozumieć dowcip idioty, ale idiota nie potrafi zrozumieć dowcipu inteligentnej osoby. A dopowiem do tego, że jak ktoś lubi się śmiać i jest optymistą to zdecydowanie będzie potrafił się śmiać z każdego rodzaju humoru. Byłam, osądziłam, wychodzę.!

ocenił(a) serial na 9
paranormalsun

Pewnie większość hipsterów się skarży na Max.
No cóż co do nich to się nie myli.

ocenił(a) serial na 8
paranormalsun

a ja bardzo ją lubię, tak samo jak postać Earla i Olega. Uwielbiam ten serial :)

ocenił(a) serial na 9
Mysz44

Ja też, uwielbiam Max i wszystkie postaci z serialu. Sophie rządzi, Polek brakuje w amerykańskich serialach.

TheWalkingDead

też lubię serial, ale fakt, faktem można zauważyć kilka niedociągnięć... i warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami

ocenił(a) serial na 9
tellmesomething

Podzielić się można, ale nie najeżdżać. Serial jest dobry, ma mnóstwo fanów. Aktorzy są bardzo dobrzy, aż dziwne że, grają w komedii.

paranormalsun

Ten serial to syf. Papka niczego z dodatkiem śmieci.

użytkownik usunięty
paranormalsun

Co chcesz od Max? ona jest suupeerr !!!!!

ocenił(a) serial na 8
paranormalsun

Max nie jest sympatyczna? Max ma złotą duszę;D po prostu całe żucie musi walczyć z niepowodzeniami, więc cięty język to jej broń. Lepiej być tą pierwszą która "krzywdzi" niż dostać po tyłku;D jest wrażliwa i boi sie dać siebie poznać( ale jak ktoś jej to wytknie to zbluzga;)) uwielbiam ten serial, bo mnie po prostu śmieszy i relaksuje. Taki serial do "obiadku" jak np. "Przyjaciele". Na planie "2 broke girls" często improwizują i grają bez scenariusza, dlatego też można odnieść wrażenie, że dziewczyny nie potrafią grać, a raczej, że śmieją się z własnych żartów. ;)

ocenił(a) serial na 3
paranormalsun

Zgadzam się, serial beznadziejny. Wulgarny, płytki, aktorki słabiutkie.. No i raczej nie porównywałabym tego serialu do "Przyjaciół" :)

paranormalsun

" teksty tej całej max ani smieszne ani inteligentne "

Max nie ukończyła Harvardu ;), jest chamska, bezczelna i sprośna bo taka ma być dziewczyna z ulicy. Wystarczy posłuchać co mówi o swoim dzieciństwie. Takie chamskie odzywki być może nie raz uratowały jej życie .Dorastała w niezbyt ciekawych warunkach więc trudno wymagać żeby nagle była " ą", "ę", poza tym ona gardzi wyższymi sferami. Myślę, że to jest celowy zabieg twórców, pokazanie dwóch postaci pochodzących z całkiem różnych środowisk, między którymi rodzi się przyjaźń ale to wszystko obserwujemy na zasadzie kontrastu, który w miarę upływu czasu się zaciera. Caroline jest wykształcona, obyta, dobrze wychowana ale od czasu do czasu rzuci jakimś chamskim tekstem, być może to zasługa Max i Car przestaje być do bólu poprawna politycznie bo życie to nie bajka. A Max ? Nie zna francuskiego, nigdy wcześniej nie podróżowała prywatnym odrzutowcem a kiedy po raz pierwszy odwiedziła apartament Chaningów nie wiedziała jak się ruszyć ale już widać jakie przebłyski cywilizacji ;)

Dziewczyna z ulicy i dziewczyna z bogatego domu przeważnie różnią się manierami i słownictwem.

Ewcia78

Cóż... Nie zmienia to faktu, że aktorka, która gra Max gra sztucznie. Brak mimiki, całkowita apatia w zachowaniu. Raczej średnio to się komponuje z jej cynizmem i ironią. Odbiera całą przyjemność z oglądania tego serialu. Całe szczęście nie leci tak często, bo zawsze można zmienić kanał ;).

ocenił(a) serial na 7
Vid

A mi się jej mimika podoba :) A głównie dlatego, że po pierwsze, wg mnie jest różnorodna, a po drugie bo się śmieje :P
Zauważyłam oglądając sitcomy, że tam zazwyczaj gdy bohaterowie mówią coś śmiesznego, to potem wyczekującą patrzą na pozostałych bohaterów, dając w ten sposób miejsce na śmiech na sali. Jest to stała konwencja sitcomu. U Max podoba mi się to, że ona często w takich sytuacjach się uśmiecha/robi głupią minę/sama się śmieje. Podobnie w przypadku Caroline. Obie śmieją się ze swoich tekstów, co w sitcomach rzadko się zdarza. Podoba mi się to mega :)

paranormalsun

Zgadza sie troche przerysowana i przez to irytująca, ale nie wiem czy to wina aktorki czy reżysera który kazał jej tak grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones