PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 077
ocen
7,0 10 1 41077
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

do mnie za bardzo nie przemawia. Tak bardzo sztucznie gra, te jej żarty byłby dobre ale zazwyczaj są za długie, wszytko zastyga aż ona powie 2 zdaniowy żart, ma u mnie plusa że to że jej humor jest ostry. Postać i sama aktorka która gra Caroline o dużo lepsza.


serial bardzo fajny, choć bardzo naciągany ;) Szczególnie jeśli chodzi o sprawy finansowe.

IOOI

mnie bardziej razi koń w ogródku

ocenił(a) serial na 7
IOOI

Nie prawda ta co gra Max gra dobrze a ta blondi licho,ale najbardziej mnie wkurza ten skośnooki,a tak poza tym najlepiej wypada gościu co gra Olega.

karpiok23

no nie wiem, mi się wydaje ta Max bardzo sztuczna, te żarty taki bardzo na siłę. A może to wina po prostu postaci, a nie aktorki.

IOOI

chwilami jest sztuczna. jakby improwizowała i walczyła ze śmiechem

IOOI

i jeszcze coś, nie wiem dlaczego ten serial tak na siłę chcę pokazać że USA to taki biedny kraj, oglądając to wydaje mi się że w Polsce jest o dużo lepiej, a przecież to nie prawda. A i jeszcze jedno, ile tam trwa doba? Bo ona maja czas na 2 prace, czas wolny dla siebie i w gratisie sen...a nie wyglądają na styrane..chciałbym żyć w takiej czasoprzestrzeni, by mieć tak dużo czasu.

ocenił(a) serial na 8
IOOI

Tez mnie czasem Max meczy i Caroline zaczyna mnie denerwowac. co tu duzo gadac-prawda jest taka ze ogladam teb serial tylko dla Sophie!! Boska jest a jej teksty i sposob w jaki wszystko mowi mnie rozbrajaja! :D

rachel20

no nie da się ukryć, jest dobra! Serial jakby się zaczął od jej pojawienia :D

ocenił(a) serial na 10
IOOI

Też to zauważylem, niesteyt to magia Ameryki a może poprostu serialu. Nie mniej ni jednak serial ogląda się całkiem przyjemnie.

IOOI

Max jest najlepsza, a serial tylko z napisami, bo lektorem strasznie ugrzecznili jej teksty, sporo przemilczają i mnóstwo, wręcz tony politycznej poprawności.

Maxova

no jasne że z napisami oglądam(a właściwe to ich nawet nie potrzebuje). Ale i tak darowałem sobie ten serial, szkoda mi czasu na coś co mnie nie śmieszy/ciekawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones