PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 075
ocen
7,0 10 1 41075
7,5 2
oceny krytyków
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

s03e05

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko mi nie spodobał się 5 odcinek? Chyba pierwszy odcinek, podczas którego ani razu się nie śmiałam ;/

natii86

rzeczywiście słaby, wypada bardzo blado szczególnie w porównaniu z poprzednim.. i gdzie do cholery jest Louis(a)?!?:D

ocenił(a) serial na 8
teasing

ciekawe czy jeszcze się pojawi Louise, bo dziewczyny pracują na nocnej zmianie, a L. z tego co pamiętam na dziennej.

natii86

właśnie, przyłączam się -- sądziłam, że Louis i jego mamusia na wyroku wstąpią do stałej obsady, a tu taki rympał bo zapomniałam, że FAKTYCZNIE przecież Luiza jest w dziennej zmianie, a dziewczyny w nocnej. i proszę, w tym odcinku go nie było.
jeśli faktycznie producenci dali Louisa do jednego tylko odcinka to jest to jeszcze gorsze zagranie, niż przywrócenie w "Dexterze" Briana (ice truck killera) w myślach Dexa w szóstym albo siódmym sezonie tylko na jeden odcinek - totalna masakra piłą mechaniczną własnych nógy!! jak można stworzyć taką postać, a potem ją widzom zwyczajnie zabrać? POSTULUJĘ ZA PRZESUNIĘCIEM LUIZY DO NOCNEJ ZMIANY! oby jakieś szalone Amerykańce za oceanem już zarobiły stosowne bojkoty w tej sprawie:)
a odcinek sam w sobie nie był taki zły. C-line standardowo się zafiksowała, a dealer cronutów był całkiem zabawny:)

ocenił(a) serial na 8
charliehale

czemu piszecie Louis(a) albo Luiza?? to transwestyta czy co?

ocenił(a) serial na 9
natii86

Mnie rozwaliło jak Sophie poinformowała że jest biseksualna teraz :P

Matt142

haha, a mnie rozwaliło, jak Oleg jej na to: "Now?! NOW you're bisexual?!" Pewnie marzył mu się jakiś threesome albo i cała orgietka z panienkami:D

ocenił(a) serial na 7
natii86

I ja też uważam, że ten odcinek był najgorszy(jak na razie) trzeciego sezonu. Ale w przeciwieństwie do dziewiątego sezonu "HIMYM" miał kilka śmiesznych scen jak np: gdy Max udawała "złego glinę" a Caroline była tym dobrym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones