PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 366
ocen
7,4 10 1 18366
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Co się dzieje że Stevenem? Czy tylko ja mam wrażenie, że wszyscy łącznie z jego siostrą, ojcem, matką o nim zapomnieli? Jakby się rozpłynął w powietrzu? Cały sezon czekałam, aż się pojawi a tu....

Jessie_Silver

Ja nie wiem, o co chodzi z jego wątkiem. Może aktor odszedł z serialu?

ocenił(a) serial na 9
Jessie_Silver

No właśnie! :o z okazji pandemii obejrzałam wszystkie sezony jeszcze raz i ucięli temat Stevena nagle. Czasami wspomną go tylko "straciłem Stevena" no aha czyli wychodzi na to, że skoro Steven jest chory w ich mniemaniu to niech leży tam w szpitalu, nie ściągają go do domu bo po co. a ta klinika co go trzyma? Nie dziwi ich, że nikt go nie odwiedza, Steven nie chce zadzwonić? Co może Adam tak dobrze płaci komuś tam żeby dalej pilnował Stevena? Tak mnie wkurza ten brak wątku Stevena...

Jessie_Silver

O ile dobrze pamiętam, był jakiś konflikt między producentami(?) serialu a aktorem grającym Stevena i szybko ucięli jego wątek, bo po prostu został zwolniony :)

ocenił(a) serial na 9
Jessie_Silver

Słyszałam plotki o konflikcie między Jamesem a producentami, ale skoro mogą ciągle zmieniać aktorkę grającą Cristal, to czemu nie mogliby zmienić aktora grającego Stevena? Szkoda, że jego wątek został tak nagle urwany i że praktycznie nikt z rodziny już o nim nie pamięta, niby wiadomo, że wątek Adama jest rozwijany i Steven mógłby okazać się jedną z ważniejszych postaci, która pomogłaby dowiedzieć się Andersowi i Blake'owi czegoś więcej na jego temat i pewnie twórcy korzystają z tej okazji którą sami sobie stworzyli usuwając w cień Stevena, żeby wszystko tak szybko się nie wyjaśniło

Jessie_Silver

2 lata później, a Stevena dalej nie ma i wszyscy już całkowicie o nim zapomnieli, naprawdę wkurzające.

ocenił(a) serial na 8
Lenkaaa_93

Przeciez wrocil w ostatnim sezonie. Szkoda tylko, ze na sam koniec.

Marvvellove

Widzisz... Jeszcze nie dotarłam, a już skomentowałam ;-) Wrócił ten sam aktor?

ocenił(a) serial na 8
Lenkaaa_93

Tak, ten sam aktor. Jego powrot dal fajne zakonczenie tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones