PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011204}

Dziedziczka

La Herencia
6,8 38
ocen
6,8 10 1 38
Dziedziczka
powrót do forum serialu Dziedziczka

Emisja w Novelas

ocenił(a) serial na 7

Emisja od 20.11 o 15 pod tytułem Dziedziczka

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Liczyłem że w końcu puszczą,El amor invencible.Ta telka już na taką fajną się nie zapowiada.I obsada słaba niestety.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

El amor invencible moim zdaniem i tak będzie, to tylko kwestia kiedy.

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Tak,tylko dziwne że wybierają gorsze telki póki co.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Na przykład ja zawiodłam się na Bezdusznej, trochę wieje nudą. Słyszałam, że to co leci na Novelas we Francji będzie i u nas prędzej czy później, a taka telenowela była właśnie La herencia. Cierpliwe czekaj na el amor invencible, może będzie właśnie po Dziedziczce.

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Mnie się Bezduszna podoba tylko ze względu na super czarny charakter który odgrywa,Eduardo Santamarina,Byk Toscano he he.I piękne aktorki zwłaszcza,Julia blondyna,oraz Czarnulka ;).Oby po tej nowej telce puścili w końcu tę z Boyer.Bo ludzie na forum z telkami marudzą żeby po niej puścili jakąś z,Telemundo.A w ich telka to głównie seriale sensacyjne puszczają,że tylko sama akcja jak ostatnio w,Siła serca.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Teraz też miała być telenowela z Telemundo, ale chyba zmienili zdanie i dali z Televisy. Zobaczymy coś będzie po Dziedziczce, kolega obliczył że skończy się coś koło 8.03 bo ma 80 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Dokładnie,jeden gość co podobno rozmawia z kimś kto ma wtyki w Novelas+ twierdził od kilku miesięcy że teraz miało być,Telemundo.Ale na szczęście w ostatnich dniach zmienili zdanie ;).Tak szybko się skończy,Dziedziczka.Teraz coś nie robią długich telek.I bardzo dobrze,bo wtedy to już się robią nudne tasiemce.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Nawet dobrze, że teraz telenowele nie są takie długie. Ostatnio skończyłam Triumf miłości i już pod koniec tak mi się ciągnęła że masakra.

ocenił(a) serial na 4
jazdowicz2666

Dla mnie to średnie ogldałam 11 odc

ocenił(a) serial na 7
dobrusia27

Każdy woli coś innego.Ja czekam aż czarne charaktery zaczną działać w tej telce ;)

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

A ja z kolei najbardziej lubię telenovele w klimacie meksykańskich hacjend gdzie intrygi i skandale najbogatszej rodziny przemieszane są z namiętną miłością bohaterów.
Więc "Dziedziczka" zapowiada się świetnie :)

ocenił(a) serial na 4
Maritza22

Średnia dla mnie .


Czekam na inne tytuły niektóre z tych na które czekałam miały emisje Jak Trzy Razy Ana Miłość po grób czy Siła serca.

ocenił(a) serial na 4
Maritza22

Czekam na Miss XV Ale mało prawdopodobne .

ocenił(a) serial na 4
Maritza22

Czekam
na Clase 406

Czekam na
Miss XV.
Czekam
na La Gata Salvaje.
Czekam na
Verano de Amor.

Czekam
na En los Tacones de Eva.

Czekam na
Corazón Que miente.

Czekam na
La Hija Prodiga.

Czekam
naPapa A Toda Madre.

Czekam
na Despertar Contigo.

Czekam
na Tierras Salvajes.

Czekam
na A Corazón Abierto.
Czekam
na Vuelve Temprano.
Czekam
na La Piloto.

ocenił(a) serial na 4
Maritza22

To jest kolejny ramek Tym razem Dziedziczka to Dziedzictwo Del Monte nowsza wersja Ale nie lepsza.

ocenił(a) serial na 7
dobrusia27

Wiem o tym, ale nie widziałam jeszcze Dziedzictwa del Monte

ocenił(a) serial na 4
Maritza22

Jak coś jest dostępne na fredissc w lepszej trochę wersji niż na CDA ale też zależy od tego u którego użytkownika te pliki są.

ocenił(a) serial na 7
dobrusia27

Dzięki za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones