PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 850
ocen
7,2 10 1 23850
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

Marnie

ocenił(a) serial na 8

Co sądzicie o tej postaci? Bo mnie strasznie denerwuje. Może i jest ładna ale zrzędliwa, fałszywa i generalnie jakaś nieprzyjemna.

ocenił(a) serial na 2
aczkolwieczka

Zapatrzona w siebie... :) Miło, że dostaje jednak trochę po tyłku. :)

ocenił(a) serial na 8
defy_you

Widzę, że masz podobne zdanie, a już myślałam, że ktoś zacznie się dziwić jak można nie lubić Marnie ;D

ocenił(a) serial na 2
aczkolwieczka

Irytujące było jej traktowanie tego chłopaka... Ale cudowne zdziwienie, kiedy się okazało, że to on potrafi iść dalej. Czułam satysfakcję jak rzadko kiedy. :)

ocenił(a) serial na 6
defy_you

dokładnie:) podobało mi się jak marnie przeżywała, gdy on znalazł sobie nową. to pewnie urażona ambicja, bo spodziewała się ,że jej były będzie zdruzgotany. szkoda, że w życiu rzadko tak bywa:)

ocenił(a) serial na 6
aczkolwieczka

Według mnie Marnie jest najbardziej typową z całej 4. Uosabia pokaźną grupę dziewczyn - tych, które są ładne, w miarę pewne siebie, ale jako te księżniczki - mają ogromne wymagania względem chłopaków i przyjaciółek. nowy sezon trochę zmienia ją i nadaje charakteru, może, chyba jej watek był w e1 najciekawszy.

ocenił(a) serial na 8
aczkolwieczka

nie cierpię straszliwie od samego początku. za całokształt i ten bezmyślny wyraz twarzy...niby obiektywnie rzecz biorąc jest najładniejsza, ale patrzeć na nią nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones