PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607930}

Dziewczyny

Girls
7,2 23 883
oceny
7,2 10 1 23883
7,1 16
ocen krytyków
Dziewczyny
powrót do forum serialu Dziewczyny

PODOBNE SERIALE

ocenił(a) serial na 8

Jestem zakochana w tym serialu a na nastepny sezon trzeba czekac jeszcze tyle czasu... znacie
może jakieś inne seriale podobne do tego? :)

ocenił(a) serial na 7
uknowuloveme89

Skins? Chyba najbardziej podobne.

ocenił(a) serial na 7
uknowuloveme89

Spróbuj może też brytyjskich Misfits. Pod względem niewyidealizowanych postaci będzie pasowało do Girls. Misfits jest też zabawniejsze niż Girls, polecam:)

uknowuloveme89

A czego konkretnie szukasz? Czegoś czysto realistycznego, czy bardziej nietypowego, feministycznego o kobietach?

uknowuloveme89

Proponuję 90210, Plotkarę, Skins. A z takich o nastolatkach ale w ciut innym klimacie, to bardzo polecam Pretty Little Liars ;)

martoos16

90210 i Plotkara różnią się od Girls jak ziemia od nieba ;)

blackhole_ev

Opowiadają o nastolatkach, myslałam, że o to chodzi ;P

ocenił(a) serial na 10
martoos16

Girls nie jest o nastolatkach. Poza tym to kompletnie inna ranga niż seriale, które wymieniłaś.

ocenił(a) serial na 8
malaisia

macie jeszcze jakieś propozycje seriali o podobnej tematyce do "Girls"?

uknowuloveme89

Są jakieś seriale jak ten tylko z lepiej zarysowanymi postaciami? I lepiej poprowadzoną fabułą?

Bo ten serial jakoś mi nie przypasował, a bardzo lubię kobiety i chętnie obejrzałbym jakiś serial skupiający się na nich (tylko taki, który będzie strawny dla faceta)

MistrzSeller

No i żeby się skupiało zarówno na pozytywnych jak i negatywnych aspektach życia (bez jakiś większych dysproporcji między nimi)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones