PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563381}

Dzika Polska

8,1 226
ocen
8,1 10 1 226
Dzika Polska
powrót do forum serialu Dzika Polska

Witam... Przypadkiem natrafiłam w TV na tą serię i jestem oczarowana :) Zainteresowało mnie to na tyle, by nie czekać bezwiednie, aż "może jeszcze trafię na dokument z cyklu", tylko poszukać info na różnych stronach. I tu pojawia się pytanie - jak to jest z ilością odcinków? Filmweb i Wikipedia utrzymują, że jest ich 100. Na oficjalnej stronie programu jest dostępnych do oglądnięcia 105 video. Czy zatem odcinków jest 105, czy te dodatkowe 5 to jakieś skrótowce, filmiki o samej produkcji? Orientuje się ktoś? Zanim obejrzę wszystkie, trochę czasu minie ;)

Szkoda też, że na Filmwebie w liście odcinków nie są podane ich tytuły. To by ułatwiło orientację, które się widziało, które pominęło.

ykey

Będę wdzięczny za podanie - kto reżyserował?! Czy były tylko scenariusze a współautorami są operatorzy i montażyści?

jak45

Ze strony oficjalnej programu: Dorota Adamkiewicz i Joanna Łęcka - autorki programu i reżyserki zarazem. A tak naprawdę to seria jest efektem genialnej współpracy zaangażowanej grupy fascynatów, każdy zapewne wtrącił swoje trzy grosze ;)

ykey

Tak, już to zauważyłem w "Wiki...". Dzięki za odpowiedź.

ykey

a mi obiło się o oczy ostatnio w programie TV "Dzika Polska: pełna energii - energia na zielonej nóżce".

ykey

Witam

Bardzo proszę o udzielenie info, gdzie dokument można zobaczyć?

Z góry dzięki

7lukas785

http://www.tvp.pl/wiedza/przyroda/dzika-polska/wideo <- można tu, choć ilość reklam, jakie trzeba wcześniej zdzierżyć, jest nużąca. Nie wiem, czy aktualnie serial jest w programówce telewizyjnej. Bywał, ale o dziwnych porach.

7lukas785

Powtórki programu są na kanałach TVP Polonia oraz TVP Historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones