PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 093
oceny
7,3 10 1 1093
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Kilka pytań...

ocenił(a) serial na 10

1. Czy w serialu coś wspominają o imieniach dzieci MC i Octavio, oraz brata Octavio i jego żony?
2. Niby Octavio jest zakochany w Marii Alejandrze, ale czy coś się między nimi wydarzy? Czy będą ze sobą? W którym odcinku się zejdą?
3. Czy Octavio dowie się że Maria Alejandra to tak naprawdę MC? Jak tak, to w którym dokładnie odcinku?
4. W którym odcinku Lucia w końcu znajdzie się w kiciu? Czy Michael'a zamkną za kratkami razem z nią?

ocenił(a) serial na 10
AngelOfDream

1 Córeczka Maricruz i Octavia ma na imię Lupita , a syn Luci i Miguela ma na imię Miguelito
3 Octavio dowie się ze Maria Alejandra to Maricruz w 75 odcinku
4 Lucia nie będzie w więzieniu gdyż umrze .

ocenił(a) serial na 7
kkkaaaooo

W którym odcinku Octavio dowie się, że ma córkę z Maricruz?

renia00014

Chyba coś koło 50 odcinka, może trochę później.

AngelOfDream

Lucia i Miguel umrą.

jagodajulia

Zal mi Miguela mimo wszystko. On dla mnie nie jest do konca zły. Gdyby nie Lucia to moze by cos z niego jeszcze było. Widac ze ma sumienie nie to co ta harpia.

monia198923

zgadzam się, mogli go jednak ocalić

monia198923

Na tym etapie też było mi go żal i nawet mu współczułam i później jeszcze też było mi go żal.

jagodajulia

a eusebio

magazynier_48

A eusebia ponoc zabije Miguel bo bedzie chcial zgwalcic Lucie. I dobrze nie moge patrzec na bydlaka od momentu w ktorym skrzywdzil Solite :((

monia198923

a w ktorym odcinku zginie

ocenił(a) serial na 10
magazynier_48

Jak dorwę bydlaka, to już w dzisiejszym odcinku będzie trupem :-)

monia198923

mam pytanie. nie dokładnie oglądałam telenowelę, bo przesuwałam na niektórych scenach, później to na większości :). Synek Solity miał jakieś imię ? Podejrzewam że pewnie Ramiro po zmarłym dziadku, skoro MC dała imię po swojej matce dla córeczki. Albo ewentualnie Alejandro. No i na pewno Solita sama nie wybierała imienia bo niby jak ? :)

maria_88_3

Z tego, co ja pamiętam to synek Solity nie miał imienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones