SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

1969-1971 9 min.
6,6 4 644
oceny
6,6 10 1 4644
98
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"95399","linkUrl":"/serial/Dziwne+przygody+Kozio%C5%82ka+Mato%C5%82ka-1969-95399","alt":"Dziwne przygody Koziołka Matołka","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/53/99/95399/7588629.2.jpg"}
Koziołek Matołek udaje się w zamorską podróż. Kupuje balię, robi zapasy żywności. Wszyscy przyjaciele przychodzą, aby go... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"years":[1971,1970,1969]}
26
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Dziwne+przygody+Kozio%C5%82ka+Mato%C5%82ka-1969-95399/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/95399","link":"/serial/Dziwne+przygody+Kozio%C5%82ka+Mato%C5%82ka-1969-95399/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/95399","link":"/serial/Dziwne+przygody+Kozio%C5%82ka+Mato%C5%82ka-1969-95399/episode/ranking"}}

Koziołek Matołek udaje się w zamorską podróż. Kupuje balię, robi zapasy żywności. Wszyscy przyjaciele przychodzą, aby go pożegnać. Po długiej podróży koziołek dociera na wyspę małp. " Słynny polski serial animowany opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka. Celem wyprawyKoziołek Matołek udaje się w zamorską podróż. Kupuje balię, robi zapasy żywności. Wszyscy przyjaciele przychodzą, aby go pożegnać. Po długiej podróży koziołek dociera na wyspę małp. " Słynny polski serial animowany opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka. Celem wyprawy Matołka jest Pacanów, miasto słynące z kowali, którzy potrafią podkuwać kozy w piękny i elegancki sposób. Po drodze na kozioczyha wiele niebezpieczełka ństw, z których udaje mu się jednak wyjść obronna ręką. Zawdzięcza to swojemu sprytowi i pomocy innych, jak na przykład wtedy kiedy zostaje zaatakowany przez rozbójników. Ma również wiele przyjemnych spotkań, podczas których poznaje nowych ciekawych przyjaciół. Dzięki swej pomysłowości potrafił też pogodzić skłócone zwierzęta w dżungli organizując im orkiestrę i chór składający się z pięknie śpiewających ptaków. Wszystkie przygody Koziołka Matołka są dla niego pozytywną nauką na przyszłość i pozwalają mu dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającym go świecie. " (cyfra.nipu.p)

na podstawie
Kornel Makuszyński "120 przygód Koziołka Matołka" (komiks) / Marian Walentynowicz "120 przygód Koziołka Matołka" (komiks)
studio
Studio Miniatur Filmowych
inne tytuły
120 przygód Koziołka Matołka Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • szkoda ;(

  pizdak ocenił(a) serial na

  że tak nisko oceniany

 • Zaraz po Uszatku

  Andrzejcoolziomek ocenił(a) serial na 10 

  najlepsza polska dobranocka zamieniona dzisiaj na jakieś głupoty w TVP1.

  1
  • Bardzo go lubię.

   agatha ocenił(a) serial na

   Bardzo lubię Koziołka Matołka. Bohater jest miły, nie przeklina, nie używa przemocy, a także fajnie meczy. Jego przygody mają charakter dydaktyczny, a nie tylko typowo rozrywkowy. I takie powinny być dobranocki dla polskich dzieci.

  • Babka rozalia to zawsze oglądała w tvp ,oddawaj koziołka ja chce koziołka xd

   użytkownik usunięty ocenił(a) serial na

   Pamiętam jak babka to zawsze oglądała a my z waldusiem ja zachodzilismy z tyłu i beee babka xd To była jedyna bajka o którą się z babka kłóciliśmy bo ona zawsze chciała koziołka oglądać .

   • Doszedł do tego Pacanowa czy nie?

    matimat17

    Kuli tam te kozy rzeczywiście?

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.