SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Eastwick

2009 - 2010
42 min.
6,9 1 175
ocen
6,9 10 1 1175
1 444
chce zobaczyć
Kiedy do miasteczka Eastwick przybywa tajemniczy mężczyzna, trójka kobiet odkrywa, że pochodzi z rodu czarownic. Więcej Mniej
Eastwick zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Serial oparty jest na kinowym przeboju George'a Millera "Czarownice z Eastwick" z 1987 roku. Historia trzech gospodyń domowych: Roxie (Rebecca Romijn - "X-Men"), Kat (Jaime Ray Newman) i Joanny (Lindsay Price - "Szminka w wielkim mieście"), mieszkających w miasteczku Eastwick. Ich życie na zawsze się zmienia, gdy do miasta przybywaSerial oparty jest na kinowym przeboju George'a Millera "Czarownice z Eastwick" z 1987 roku. Historia trzech gospodyń domowych: Roxie (Rebecca Romijn - "X-Men"), Kat (Jaime Ray Newman) i Joanny (Lindsay Price - "Szminka w wielkim mieście"), mieszkających w miasteczku Eastwick. Ich życie na zawsze się zmienia, gdy do miasta przybywa tajemniczy mężczyzna Darryl Van Horne (Paul Gross), który przywołuje w kobietach wyjątkowe zdolności.

studio
Bonanza Productions / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Eastwick
inne tytuły
The Witches of Eastwick (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Veronica Cartwright, która w serialu występuje jako Bun, zagrała wcześniej w filmie "Czarownice z Eastwick" (na którym opiera się seria) w roli Felicii Alden.
Zdjęcia do serialu powstały w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych