SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Eerie Indiana, czyli Dziwne Miasteczko

Eerie Indiana
1991 - 1992
30 min.
7,4 1 731
ocen
7,4 10 1 1731
513
chce zobaczyć
Marshall przeprowadza się do Eerie w stanie Indiana. Szybko odkrywa, że miasteczko jest pełne tajemnic i wraz z nowym kolegą postanawiają to udowodnić. Więcej Mniej
Eerie Indiana, czyli Dziwne Miasteczko zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Eerie, Indiana" opowiada o trzynastoletnim chłopcu - Marshallu Tellerze, który wraz z rodziną przeprowadził się z ukochanego New Jersey do Eerie w stanie Indiana, które na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym miasteczkiem. Marshall wkrótce odkrywa, że kryje ono jednak więcej tajemnic niż się to mogło wydawać. Pod zasłoną normalności,"Eerie, Indiana" opowiada o trzynastoletnim chłopcu - Marshallu Tellerze, który wraz z rodziną przeprowadził się z ukochanego New Jersey do Eerie w stanie Indiana, które na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym miasteczkiem. Marshall wkrótce odkrywa, że kryje ono jednak więcej tajemnic niż się to mogło wydawać. Pod zasłoną normalności, Eerie jest zasypane dziwnymi rzeczami. Kobiety, które okazuję się być wilkołakami, nawet pojawia się Elvis, który mieszka niedaleko domu Marshalla. Jedyną osobą, która wierzy Marshallowi jest jego przyjaciel, dziesięcioletni Simon Holmes. Razem decydują się na rozpoczęcie dochodzenia, które ma dowieść, że Eerie jest dziwnym miejscem. Gromadzą dowody, dokumentują wszystko na kasetach video, mając nadzieję, że któregoś dnia pokażą to światu. Seria składa się z 19 odcinów.

na podstawie
Michael R. Perry (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Cosgrove/Meurer Productions / Hearst Entertainment Productions / Unreality
tytuł oryg.
Eerie Indiana
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych