serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Eerie, Indiana: Inny wymiar

Eerie, Indiana: The Other Dimension
1998
30 min.
7,1 893
oceny
7,1 10 1 893
142
chce zobaczyć
Czy kiedykolwiek doświadczyłeś czegoś bardzo dziwnego, czego nikt nie jest w stanie wytłumaczyć? Jeśli tak, prawdopodobnie znalazłeś się w Eerie, w stanie Indiana,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Eerie, Indiana: Inny wymiar zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś czegoś bardzo dziwnego, czego nikt nie jest w stanie wytłumaczyć? Jeśli tak, prawdopodobnie znalazłeś się w Eerie, w stanie Indiana, miejscu, gdzie rzeczywistość przeplata się z fantastyką. Nowa seria "Eerie, Indiana: Inny Wymiar" obfituje w niesamowite zdarzenia, pełne humoru scenki i zaskakujące zwrotyCzy kiedykolwiek doświadczyłeś czegoś bardzo dziwnego, czego nikt nie jest w stanie wytłumaczyć? Jeśli tak, prawdopodobnie znalazłeś się w Eerie, w stanie Indiana, miejscu, gdzie rzeczywistość przeplata się z fantastyką. Nowa seria "Eerie, Indiana: Inny Wymiar" obfituje w niesamowite zdarzenia, pełne humoru scenki i zaskakujące zwroty akcji, które przyciągnęły tak wielu widzów poprzednich edycji serialu. Tym razem wszystko zaczyna się, kiedy ojciec trzynastoletniego Mitchella Taylora (Bruce Hunter) kupuje do domu antenę satelitarną. Od tej chwili dziwne rzeczy zaczynają przytrafiać się Mitchellowi (Bill Switzer) i jego jedenastoletniemu przyjacielowi Stanleyowi Hope (Daniel Clark). Wyobraźcie sobie, że nagle kolorowa ropucha i inne przedziwne stwory zaczynają wyłaniać się z lodówki, rozsypane płatki śniadaniowe układają się w napis: "Uważaj!", a cała ludność w miasteczku zaczyna obsesyjnie oglądać telewizję. Chłopcy ostrzeżeni przez bohaterów znanych jeszcze z poprzednich serii zaczynają zwracać uwagę na przedziwne zjawiska. Chcą jak najszybciej odkryć tajemnicę nieziemskiego miasteczka. Niestety, inni mieszkańcy, jak również rodziny naszych bohaterów zdają się nie zauważać przedziwnych wydarzeń, w które sami są zamieszani. Chłopcy są więc pozostawieni sobie w rozwiązywaniu zagadki tajemniczego Eerie. Nawet nie spodziewają się, jakie przeszkody staną im na drodze i jak dziwne postaci pojawią się w ich miasteczku.

na podstawie
Jose Rivera (serial TV) /
studio
Global Television Network / Power Pictures
tytuł oryg.
Eerie, Indiana: The Other Dimension
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych