PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207787}
5,9 6 072
oceny
5,9 10 1 6072
Egzamin z życia
powrót do forum serialu Egzamin z życia

ja lubię ten z uczuciem pomiedzy profesorem a studentką, a i wątek dotyczacy Damięckiego, bo jest tam niesamowicie przystojny :D

Divian

O kurde, papatrz, to zupełnie jak ja!! No, może tego Damięciego bym odrzuciła, bo nie wiem, o co tam biega;) Ale profesor i studentka - super!:D

ocenił(a) serial na 6
Coria

nie ważne o co chodzi, ważne, że można sobie popatrzeć :))) Nie masz pojęcia, że nas zulubiony serial :) się kończy. pozdr

ocenił(a) serial na 10
Divian

Asia i Drawski oraz Dominika i jej praca modelki =)

ocenił(a) serial na 6
OsAaa

Coria, boskie przejezyczenie - "Damieciego"

Divian

możesz mi kto grał profesora i studentkę oraz jak wątek się skończył?

ocenił(a) serial na 6
naszaniec

to bylo 9 lat temu, nie mam pojecia, niestety nie pomoge Ci. mialam wtedy nascie lat a teraz musze sie wstydzic takich wpisow jak ten ;)

użytkownik usunięty
naszaniec

Profesora grał Królikowski (nie wiem jak mu tam,ale nie "Kusy" z Rancza) a Asię -Anna Cieślak .Jeśli dobrze pamiętam to się rozstali, bo on miał żonę i dzieci, a ona wyjechala później za granicę i kogoś sobie znalazła. Ogólnie on ją nadal kochał, ona stwierdziła że ten zwiazek nie ma szans i że już go nie kocha. To było dawno więc tyle pamiętam, do końca nie wiem co się wydarzyło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones