serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ekipa

Entourage
2004 - 2011
30m
7,9 14 078
ocen
7,9 10 1 14078
7,2 10
ocen krytyków
Vincent Chase jest młodym aktorem, który stawia pierwsze kroki w Hollywood. Wraz z agentem Arim oraz przyjaciółmi przeżywa wzloty i upadki. Zobacz pełny opis
Ekipa zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 7 innych nagród oraz 71 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Vincent Chase jest niezwykle przystojnym aktorem, który właśnie wkroczył do świata filmu. Jednak nie przyszedł sam. Zabrał swoich najbliższych przyjaciół, z którymi wychowywał się w Queens: Erica, swojego najlepszego przyjaciela, doradcę i powiernika, Johnny'ego nazywanego Drama, brata Vince'a, który dzięki swojemu słynnemu braciszkowiVincent Chase jest niezwykle przystojnym aktorem, który właśnie wkroczył do świata filmu. Jednak nie przyszedł sam. Zabrał swoich najbliższych przyjaciół, z którymi wychowywał się w Queens: Erica, swojego najlepszego przyjaciela, doradcę i powiernika, Johnny'ego nazywanego Drama, brata Vince'a, który dzięki swojemu słynnemu braciszkowi chce zaistnieć w show biznesie, no i Turtle'a, który... zawsze jest chętny na dobrą zabawę. Razem ta czwórka przyjaciół uczy się, jak przetrwać w okrutnym świecie showbiznesu. Oczywiście sporą pomocą jest agent Vince'a - Ari, który dla klienta zrobi wszystko.

studio
Home Box Office (HBO) / Leverage Management
tytuł oryg.
Entourage
inne tytuły
Postać Johnny'ego Dramy oparta jest na prawdziwym aktorze, Johnnym Alvesie, kuzynie Marka Wahlberga. W pilocie Turtle przypomina, że Vince przez 14 lat uważał Johnny'ego za swojego kuzyna.
Zdjęcia realizowano w Los Angeles, Beverly Hills i Santa Clarita (Kalifornia, USA).
Fabuła jest luźno oparta na hollywoodzkich doświadczeniach Marka Wahlberga, producenta serialu.
Trudno natrafić na serial komediowy, który oprócz wywoływania śmiechu prezentuje sobą coś więcej. Stworzona przez HBO "Ekipa" nie tylko do nich należy, ale także śmiało może rywalizować z najlepszymi produkcjami dramatycznymi. Gdy startowała w 2004 roku została szybko nazwana męskim "Seksem w wielkim mieście". Porównanie to jednak nie do końca... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Aż trudno uwierzyć, że to będzie już prawie dziesięć lat od premiery serialu. Cholernie tęsknię za chłopakami, naprawdę, noszę się z zamiarem przejścia przez osiem sezonów po raz kolejny - jedna z lepszych produkcji HBO!

Ari Gold

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem ta postać zdominowała cały serial. Z drugoplanowej postaci wyewoluował w pierwszoplanową. Nie obraziłabym gdyby zrobili spin-off o samym Gold'zie. uwielbiam go!

Najczęściej tworzy się rankingi ulubionych postaci itd. Ja postanowiłem zrobić coś zgoła
innego i stworzyć ranking trzech najbardziej wkurzających i irytujących postaci w "Ekipie":

Miejsce trzecie dla Sloan. O ile z początku wydaje się być spoko osobą, to w kolejnych
odcinkach jej pieprzenie o "przyjacielskich...

więcej

jakie są najlepsze teksty z entourage???/

Za "Entourage" wziąłem się niedawno. Początkowo nie mogłem się przekonać. Irytowała mnie głównie czwórka z Queens czyli bezpłciowy Vince, głupi do bólu Drama, leniwy Turtle i nieporadny E. Na szczęście serial ewoluował, a bohaterowie razem z nim. Irytacja zmieniła się w sympatię. Oczywiście na dzień dobry zachwyciłem...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones