Adrian Grenier 

Adrian S. Grenier

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2203,"rate":6.825692237857467,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":7.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2,"rate":10,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
6,8
2 203 oceny gry aktorskiej
Adrian Grenier
Był stosunkowo nieznanym aktorem, kiedy pojawił się w teledysku Britney Spears pt. ''You Drive Me Crazy'' [1999] u boku aktorki Melissy Joan Hart. Jego ojciec zamieszkał w rolnym stanie Ohio. Urodził się 10 lipca 1976 roku w nowojorskim Brooklynie. Uczęszczał do szkoły La Guardia High i Bard College z Nancy Hillman. Studiował dramat. Opanował język francuski i niemiecki oraz grę na pianinie, gitarze i bębnach. Spędził trzy lata w Japoni. Na dużym ekranie zadebiutował w 1997 roku rolą Punka w dramacie ''HURAGAN'' 28-letniego wówczas Morgana J. Freemana. Został wokalistą i liderem zespołu 'Kid Friendly'. Stał się członkiem grupy The Honey Brothers, z którą nagrał płytę ''Honey 4 U'' [2003].

Zwrócił na siebie uwagę rolą Chase Hammonda w komedii Johna Schultza ''To mnie kręci'' [1999] na podstawie książki Todda Strassera o tym samym tytule, gdzie wraz z Melissa Joan Hart ukazał spontaniczną miłość i życie współczesnych nastolatków. W dramacie wojennym ''Wojna Harta'' [2002] u boku Colina Farrella i Bruce'a Willisa pojawił się jako szeregowy Daniel E. Abrams.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 10 lipca 1976

miejsce urodzenia: Santa Fe, Nowy Meksyk, USA

wzrost: 178 cm

Pojawił się w teledysku Britney Spears "You Drive Me Crazy".
Główny wokalista zespołu Kid Friendly.
Jest perkusistą zespołu The Honey Brothers.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych