PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703501}

The Color of Passion

El color de la pasión
8,1 101
ocen
8,1 10 1 101
El color de la pasión
powrót do forum serialu El color de la pasión

Od 17 marca na Canal de las Estrellas.
Obsadę uzupełniają: Helena Rojo, Rene Strickler, Michelle Renauld, Patricia Reyes Spindola,
Eugenia Cauduro, a także Ariadne Diaz.

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Zapowiada się ciekawa historia w super obsadzie:)

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Tak:) Dzisiaj o 18:20 (w Polsce 01:20) premiera na Canal de las Estrellas

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Nie no tak późno oglądać nie będę, ale jutro już będzie w necie, więc zerknę :)

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Ja wolę się nie wciągać, bo już oglądam dwie telki:) Poza tym za słabo znam hiszpański, żeby oglądać w oryginale:/ Ale miłego oglądania:)

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Ostatnią telką jaką obejrzałam w oryginale była Porque el amor manda. Mam ochotę obejrzeć coś świeżego i chyba to jest to! Jeśli mi się spodoba - będę oglądać:) może od czasu do czasu zdam relację na forum:D

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Zdaj koniecznie:) Jeśli będzie naprawdę dobra to nawet po hiszpańsku będę oglądać;)

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Wydaje mi się, że będzie. W końcu to nowa historia z fantastyczną obsadą. Fajnie, że protami nie są oklepani aktorzy. Liczę na naprawdę dobrą produkcję.

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Oglądam trzeci odcinek i na razie bardzo mi się podoba. Rebeca to taka zołza, że szok... Zapowiada się ciekawie, nawet bardzo:)

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

To super:) A jak Esmeralda w roli protagonistki??

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Na razie nie ma Esmeraldy, ponieważ teraz są lata wstecz, tzn. 24 lata temu.

ocenił(a) serial na 9
Edi13

W jutrzejszym odcinku zginie matka głównej bohaterki Adriana, ale wcześniej urodzi córkę Lucię - graną przez Esmeraldę Pimentel.

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Aha. Jak się skończy u nas Amor Bravio to może zerknę:)

ocenił(a) serial na 9
Edi13

Edi13 zobacz koniecznie. Nie będę spoilerować, ale w tej teli dużo się dzieje od samego początku. Oby to się nie zmieniło :)

ocenił(a) serial na 10
petit_fleur

Oj, żeby tak ktoś mi płacił za oglądanie telek to mogłabym 20 godzin na dobę oglądać;) Ale niestety, inne obowiązki wzywają. Jak zrobią przerwę od telenowel w wakacje (czego baaardzo nie chcę) to dopiero wtedy zobaczę:)

ocenił(a) serial na 8
Edi13

Na chomik uj są odcinki z napisami polskimi :)

Violetowa00

SwiatLatino zaczal wrzucac na video anyfiles

F_A_N_T_A_Z_J_A

z napisami

ocenił(a) serial na 8
F_A_N_T_A_Z_J_A

Właśnie oglądam te odcinki na anyfiles z napisami. Bardzo fajnie, że wrzucili je na tą stronę.

Edi13

Naprawdę fajna telka z szybką akcją i chemią pomiędzy głównymi bohaterami.

ocenił(a) serial na 10
Kassandra86

Modelowy przykład bardzo dobrze zrobionej telki nowa ( nie zaden remake ) z bardzo ciekawym scenariuszem dobrą obsada , madrymi protami i pozbawiona absurdów . Każdy odcinek jest ciekawy i nawet trzymający w napięciu . Dziwie się , ze zadna polska stacja do tej pory jej nie wykupiła jestem pewna ze miałaby duża ogladalnosc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones