Emerald City

2017
Emerald City
6,9 1 780
ocen
6,9 10 1780
2 382
chce zobaczyć
{"type":"film","id":707122,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Emerald+City-2017-707122/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Emerald City
  • lachch ocenił(a) ten serial na: 8

    Historia ciekawa, kostiumy, tło, gra aktorska na dobrym poziomie. Plusem też może być brak wulgarnych scen. Porównując inne seriale w tym gatunku ten prezentuje się naprawdę ciekawie. Polecam fanom fantastyki.

  • lachch Vincent D'Onofrio po genialnej roli w Daredevilu tu również wypada najlepiej z obsady. Genialnie tworzy postać Czarnoksiężnika. Opowieść raczej nie ma nic wspólnego z oryginałem poza imionami bohaterów, ale klimat mi się podoba.

  • RadoslawKamil Podzielam Wasze zdanie - w 2 'nocki' obejrzałem 9 odcinków, serial wciąga, czekam już tylko na finał, który mam nadzieję spełni moje oczekiwania co do końcówki s1. Kapitalna sprawa, aby zrobić coś związanego z Oz w takim klimacie (może to nic nowego ale spodobało mi się). Fakt, jest masa rzeczy zrobiona po macoszemu jeśli chodzi o wątki fabularne ale mi to osobiście nie przeszkadza bo akcja gna do przodu i jest ogólnie ciekawie.

    Na uwagę zasługuje również casting przeróżnych postaci - zajmujący się castingiem mogą być z siebie dumni. Vincent D'Onofrio to tylko wisienka na torcie jako Czarnoksiężnik - aktor nie musi grać, wystarczy że jest :)

  • daber ocenił(a) ten serial na: 7

    lachch Trzeba dac mu szanse i naprawdę w dalszych odcinkach się rozkręca. Uniwersum ma spory potencjał, mam nadzieję że nie skasuja po tym 1 sezonie.