PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713301}

Era Wodnika

Aquarius
6,8 3 965
ocen
6,8 10 1 3965
Era Wodnika
powrót do forum serialu Era Wodnika

Ja aktualnie obejrzlam pierwszy odcinek, zaraz odpalam drugi i jestem ciekawa waszych opinii:)

KiIIerQueen

I jak wrażenia? Zastanawiam się nad odpaleniem pierwszego odcinka dzisiaj. :)

ocenił(a) serial na 6
kubas144

Nie chce spamować więc jeśli jesteś ciekawa/ciekawy mojej opinii to zapraszam do przeczytania na forum :)
Jestem ciekawa czy zachęci Cię ona do obejrzenia :)

KiIIerQueen

tez jestem ciekawy twojej opinii

ocenił(a) serial na 6
hal9000_mk2

Uwielbiam Davida Duchownego więc to już duży plus dla serialu, pierwsze dwa odcinki które widziałam moim zdaniem są bardzo dobre, ciekawa historia, na pewno zobaczę kolejne, historia oparta jest na faktach autentycznych, trochę mroczny serial, dobrze też są pokazane realia tamtych lat i naprawdę niesamowita muzyka!

KiIIerQueen

no to mnie zachecilas do ogladania :)

ocenił(a) serial na 6
hal9000_mk2

Bardzo się cieszę:) Jestem ciekawa czy Ci się spodoba

KiIIerQueen

a znasz coś na faktach nieautentycznych?

smihu

obietnice wyborcze

ocenił(a) serial na 6
smihu

Dziwne pytanie, bardzo dużo filmów, seriali itp jest na faktach nieautentycznych

KiIIerQueen

Koledze chodziło o to że istnieją albo zdarzenia autentyczne albo fakty. Zdarzenia mogą być wymyślone ale fakty są z założenia autentyczne. Używając stwierdzenia fakt autentyczny to jak powiedzieć masło maślane.

ocenił(a) serial na 6
lukas77

Dobra mój błąd:)

ocenił(a) serial na 3
KiIIerQueen

w drugim odcinku, na 37 minucie, w pokoju wisi plazma... gratulacje dla techników od montażu!

ecolabor

chyba tylko u ciebie wisi specjalnie patrzyłem i nigdzie jej nie widze

KiIIerQueen

Podoba mi się. Zaciekawił mnie.

KiIIerQueen

Chyba tylko fanka Duchovnego dla niego samego jara się tym serialem. Jest kiepski, nudny, postacie drewniane. Jedynie co ciekawe, to realia tamtych lat. Serial będzie zamknięty po jednym sezonie.

ocenił(a) serial na 6
perun_6

Miał być tylko jeden sezon od początku, taki mini serial. NIe określiłabym tego "jara się", obejrzałam na razie 2 odcinki, według mnie dość ciekawe jak będzie potem przekonam się. Moja opinia jest taka, Twoja inna nie musisz od razu wyciągać wniosków, że "jaram się tym serialem dla samego Duchovnego" bo to trochę bez sensu :)

perun_6

@perun_6 W pełni podzielam twoje zdanie. Serial może i ma ciekawą kolorystykę ale niestety jest zbyt drewniany.

ocenił(a) serial na 3
KiIIerQueen

Przy drugim odcinku zaczyna być po prosty nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones