PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782345}

Era nieumarłych

Age of the Living Dead
4,6 248
ocen
4,6 10 1 248
Era nieumarłych
powrót do forum serialu Era nieumarłych

Wyjątkowo nieudana produkcja, przynajmniej po obejrzeniu 1 odcinka. Sztuczna gra aktorów, montaż, zdjęcia, nędzne dialogi, kiepska realizacja, scenariusz i reżyseria na poziomie 1 klasy gimnazjum. Wszystko w tym serialu jest do bani. 1 odcinek musiałem podzielić na 6 części. Nie da się tego oglądać. Taka nieudana wersja "The Strain". Fani gatunku powinni omijać szerokim łukiem.

silencer7

Strain nie jakoś wyjątkowo wibitny, ale obejrzałem wszystkie sezony. Jesli ta produkcja jest gorsza to "podziwiam" twórców. Dzięki za ostrzeżenie

milosnik

Ja po 3 odcinku odpuszczam... P O R A Ż K A ... :-/

silencer7

Po pierwszym odcinku już widzę stare, wkurzające schematy:
1) Ładna laska, która się spodobała głównemu bohaterowi.
2) Sztuczne przedstawienie tragicznej przeszłości z traumatycznym przeżyciem.
3) Oczywiście już ratowanie jej bo mu się spodobała.

Niee no fatalnie to wygląda ale obejrzę chociaż 1 sezon.

ocenił(a) serial na 4
silencer7

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z tą opinią. Z trudem przebrnęłam przez trzy odcinki. Podejmę próbę obejrzenia pierwszego sezonu, jedynie ze względu na wątek wampirów, w celach "naukowych", co by mieć wgląd na kolejną wizję krwiopijców w świecie.

ocenił(a) serial na 4
ravenandwolf

Kolejna wizją ma podobny motyw: imiona wampirów muszą być dostojne i odjechane - Marcus, Victor. Nie może się wampir nazywać po prostu Zdzichu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones