PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 025
ocen
7,9 10 1 9025
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

Ergo Proxy

ocenił(a) serial na 9

Serię Ergo Proxy oglądałem kilka dobrych lat temu, ale właśnie to stanowi, jak bardzo mnie ona wciągnęła, gdyż po takim czasie zazwyczaj pamięta się już niewiele szczegółów z fabuły (tych pobocznych dajmy na to), a jednak w tym przypadku po 3 latach nadal pamiętam jak Mayer wyrwała włos z szyi Vincenta podczas jednego z bezwietrznych dni, tudzież akcję "real Ril", czyli jeden z bardziej porąbanych, aczkolwiek nadal spójnych odcinków. Być może to wynika z mojego zamiłowania do takich klimatów, być może z faktu, że po prostu lubię psychologiczne "gry i zabawy" z widzem, tak czy inaczej- dla mnie Ergo Proxy zasługuje na 9/10.

ocenił(a) serial na 8
Geckon

Do mnie też to trafiło. Właśnie skończyłem oglądać i muszę przyznać, że klimat i bardziej psychologiczne podejście do tematu to jest to czego oczekiwałem po tej serii. Niestety ostatni odcinek pozostawia niedosyt autorzy wyraźnie zostawili otwarte pole dla drugiego sezonu, który jednak nie został zrealizowany zapewne przez niską oglądalność co mnie z jednej strony nie dziwi bo taka forma nie wszystkim odpowiada.

ocenił(a) serial na 9
Geckon

Skoro Vendetta tak pisze, to musi być dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones