PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299616}
7,9 9 036
ocen
7,9 10 1 9036
Ergo Proxy
powrót do forum serialu Ergo Proxy

Extra!!!!

ocenił(a) serial na 10

Właśnie skończyłem całą serię. Początek - niezwykły, historia rozwija się bardzo powoli. Do 11 odcinka nie wiemy o co właściwie chodzi i kim jest tajemniczy proxy. Potem autorzy powoli wyjaśniają cała tajemnice. Seria zwalnia tępa, niektóre odcinki to typowe wypełniacze, ale widz, który zdążył się już wciągnąć ogląda je z zapartym tchem z nadzieją, że dowie się czegoś nowego. I przychodzi końcówka. Zaskakująca, trochę wzruszająca, działająca na wyobraźnie i przemyślenia. Autorom udaje się ukryć całą tajemnice aż do ostatnich chwil serii. No i oczywiście samo rozwiązanie akcji. Walka dalej trwa, kto wie czy tak naprawdę dopiero się nie zaczyna. Całą resztę trzeba sobie wyobrazić. Mogę śmiało porównać zawiłość akcji do NGE. Cała seria ma niesamowity, hipnotyzujący wręcz klimat. Do tego należy dodać świetną ścieżkę dźwiękowa, szczególnie zapadający w pamięć openning. Wszystkim polecam! A tak wogule jaka jest wasza ulubiona postać? Ja po obejrzeniu serii zadąłem sobie sprawę że to tak naprawdę pino i dedal. Bez nich seria bardzo wiele by straciła.

ocenił(a) serial na 9
Seldo

Jaka jest moja ulubiona postać? Ergo / Vincent oczywiście! Od samego początku czyłam swego rodzaju sympatię do tej postaci... ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones