PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812086}

Wymarzona miłość

Erkenci Kuş
8,6 1 142
oceny
8,6 10 1 1142
Wymarzona miłość
powrót do forum serialu Wymarzona miłość

To po prostu trzeba znać.

ocenił(a) serial na 10

Jeden z lepszych seriali o miłości. Po Kara Sevda, to kolejna pozycja, którą po prostu trzeba znać, gdy mamy na myśli serial o pięknej miłości.
Przyjemna, lekka forma. Wielobarwne postacie, które potrafią rozśmieszyć do łez i chwycić za serce. Główni bohaterzy...wystarczy spojrzeć..cudowni. Oboje piękni, młodzi i zakochani. Mimo, że odcinki jak to turcy lubią trwają 2 godziny, ani razu nie spojrzysz na zegarek, to wciąga bardziej niż niejedna filmowa produkcja.

ocenił(a) serial na 10
anncha

Zgadzam się w 100% :-) Coraz więcej tureckich seriali pojawia się w naszej telewizji, na ten akurat przypadkowo trafiłam w internecie, za każdym odcinkiem czekam z niecierpliwością, serial wpasował się idealnie w moje gusta ;) Na filmwebie bardzo mało informacji jest dodane na temat serialu, mam nadzieję że jako fani połączymy siły i stworzymy fajna, polską stronę tego serialu :) Pozdrawiam !

anncha

To mnie zaciekawiłaś ty bardziej że ''Kara Sevda'' wpadł w moje gusta :)

anncha

Jak można w ogóle porównywać te dwa seriale do siebie. Kara sevda to dramat połączony z romansidlem opowiadający o pięknej miłości która zmaga się z wieloma tragediami i przeciwnościami losu. A ranny ptaszek to typowa komedia z motywem miłości. Niby jest dialogu dużo, ale o niczym... nawet nie wie wiemy o czym zazwyczaj rozmawiaja glowni bohaterzy, kiedy pokazane sa sceny wspolnie spędzonego czasu. O czym rozmawiają? Co ich łączy? W kara środa znamy każda myśl bohatera. Serial niby wciąga ale czuje się ten niedosyt... zwłaszcza ,że zaczęłam go ogladac po kara sevda. Ranny ptaszek dla mnie to taka polska brzydula. Oglądam dla głównych aktorów.

kulkad1

A możesz coś poleceń właśnie w stylu ''Kara Sevda'' właśnie chodzi o romans/melodramat tylko właśnie z akcją w tlę ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Nie znam KS i nie wiem czy dokładnie to masz na myśli, ale najlepszym serialem tureckim jaki dotąd oglądałam jest bez wątpienia „Fi”. Typowego wątku miłosnego niemalże tam nie ma. Zastąpiło go napięcie ;)

Po opisie i trailerze wnioskuje że to bardziej serial psychologiczny, w KS jest typowy wątek miłosny bo to jednak melodramat chociaż intryg też nie brakuje ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Tak, chyba rzeczywiście można go tak nazwać. Wątki miłosne też są, ale nie są typowe i nie odgrywają pierwszoplanowej roli. Szukam w serialach czegoś właśnie nietypowego (dlatego chyba „Ranny paszek” mnie znudził).

Skoro spodobała Ci się KS to w podobnym klimacie jest też coś co polska Tv zatytułowała „W sercu miasta”. Z doskoku widzę, że w ten klimat może się wpisywać też Poyraz Karayel

Dziś z kolei sprawdziłam „Kizim”. Dobrze to wygląda tylko jeszcze nie wiem jak z tą akcją ;)

Sorki że teraz odpisuje ale dopiero teraz zobaczyłem że odpisałeś :) - Wiec dzięki za polecone seriale - Co do tureckich seriali komediowych to polecam ''Sezon na miłość'' oraz Kontratak na miłość - Przy nich dobrze się bawiłem ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Luzik, nie sądziłam, że w ogóle odpiszesz :) "Sezon na miłość"... wiesz podejrzewam, że gdyby nie en serial nie rozmawialibyśmy dziś :)

Skoro zaś jesteśmy na forum "Erkenci Kuş" Wirtualne Media podaje:

"We wtorek, 6 sierpnia TVP2 rozpocznie emisję nowego tureckiego serialu „Wymarzona miłość”. Telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15, zastąpi „Marzę o Tobie”.

Właśnie się też dowieszałem i zamierzam zobaczyć - Może akurat przypadnie mi do gustu i pokocham kolejną turecką komedie ;)

Co do ''Sezonu na miłość'' to też właśnie od niego, zacząłem przygodę z tureckimi serialami ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Ja się waham. Mam tak długą listę seriali do obejrzenia, że ważne jest dla mnie pierwsze wrażenie. Niemniej jednak cieszę się z nowości. Jeśli już obejrzysz podziel się wrażeniami :)

Mam tak samo. Przed „Sezonem…” myślałam, że wszystkie seriale tureckie są w stylu „Wspaniałego stulecia” (Nie przepadam za historycznymi klimatami) ale naprawdę fajnie się przy nim bawiłam :)

Co do Wspaniałego stulecia to ja sobie w końcu odpuściłem, nie mam nic za historycznymi klimatami natomiast za dużo było już dla mnie tych intryg w pałacu ;)

użytkownik usunięty
kulkad1

Dzięki za ten komentarz. Dzięki niemu po męczących 40 min 1 odc. już wiem, że to nie dla mnie.

Wracając do tematu to właśnie obejrzałem pierwszy odcinek na TVP2, no też mnie nie zachwycił ocenił na razię czwórkę bo obejrzałem do końca, no ale po pierwszy odcinku zdecydowanie uważam serial do wspominanego ''Sezonu na miłość'' i ''Kontraktu na miłość'' to niestety startu nie ma ):

użytkownik usunięty
buterfly

Tak często oglądam Tv, że nawet nie zorientowałam się, że to już

Też bym przegapił jednak powiadomienia na Filmwebie zadziałały ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Działają Ci? U mnie brak apki = brak powiadomień = kompletny chaos :(

Chyba ocięło mi wcześniejszy komentarz więc wróće do tematu...

Wiesz tak sobie myślę, że ja też być może nie jestem do końca obiektywna. Zgadzam się z @kulkad1, że serial może się kojarzyć z Brzydulą (po tych 40 min. mam też za sobą parę filmików na YT) a ja w przyszłym tygodniu skończę jej najnowszą wersję. Być może to miało wpływ na mój osąd, ale nic nie poradzę :)

Powiadomienia jak i asystent bez problemu ;)

Co do serialu to można mieć po pierwszy odcinku skojarzenia z Brzydulą, chociaż główna aktora uważam brzydka nie jest ;)

Dam też szansę uważam że tragedii na razie nie ma, więc zobaczę co wydarzy się w drugim odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
anncha

Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki? Bo na vod konczy się na 139...

ocenił(a) serial na 10
Anna_Salomon

Niestety nie ma więcej bo TVP3 zawiesiło produkcje na 139 odcinku

ocenił(a) serial na 10
Anna_Salomon

Na grupie Zakątek Tureckich seriali na fb są dostępne wszystkie odcinki. ;)

anncha

Podpowiecie na jakiej stronie można go obejrzeć z lektorem albo chociaż z napisami pl. Z góry dzięki

anncha

Zgadzam się. Jestem zachwycona serialem, jest fantastyczny a Muzo i ceycey.. Serial pokazuje, że nie wystarczy uroda i inteligencja.. Musi być to coś :) piękne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones