PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103909}
7,1 2 730
ocen
7,1 10 1 2730
Esmeralda
powrót do forum serialu Esmeralda

W nowym Świecie Seriali w dziale Latinowood napisali, że jesienią pojawi się w TV4.

ReBelDe_fan

Oglądałam jako dziecko i bardzo lubiłam tą telenowele. Myślę jednak, że to co kiedyś wydawało się fajnie, niekoniecznie teraz przypadnie do gustu. Teraz są inne czasy i też inne telenowele mają rację bytu. Jest tyle fajnych i ciekawych nowości, nie rozumiem po co puszczać takie starocie :(

ocenił(a) serial na 9
wiktoria24

Czasami tak rzeczywiście jest. Ja myślę, że nadal mi się będzie podobać. Aż tak dużo odcinków nie ma, nie co to Zbuntowany anioł, który zdecydowanie powinien mniej o połowę mniej odcinków, jak nie więcej. Czasem fajnie wrócić i do tych staroci.

ReBelDe_fan

Mam nadzieje, że w paśmie będą emitowane dwie telenowele, w tym jedna nowość :) wtedy każdy znajdzie coś dla siebie :)

wiktoria24

Od 5.12 tego roku tv 4 ma dawac po 2 odcinki Esmeraldy.Pewnie chca predzej zakonczyc.

ocenił(a) serial na 10
ReBelDe_fan

Zgadza się, Esmeralda pojawi się we wrześniu po Twojej na zawsze. Moja mama uwielbiała tę telenowelę i na pewno będzie oglądać. A ja z nią.

ReBelDe_fan

Zgadza się http://swiatseriali.interia.pl/news/news-esmeralda-pan-zagdaka,nId,2422437 .Mogliby coś nowszego puścić,a nie jakiś antyk i jeszcze z tym lalusiowatym aktorem Fernando Colunga ;/

ocenił(a) serial na 8
ReBelDe_fan

No zauważyłem, że TV4 coraz mniej daje nowych telenowel pewnie szkoda im kasy wolą wziąść coś starszego i dać własną produkcje. Od września oprócz Esmeraldy bedą dawać też Vip z Pamelą też lata 90 jestem jej fanem więc na pewno czasem obejrzę. W ogóle znowu nastały ciężkie czasy dla telenowel TV4 i Puls już przestają dawać tylko dają jakieś starsze. A w TVP nadal trwa moda na telenowele tureckie.

dominik1989

Podobno te starsze są droższe

ocenił(a) serial na 10
ReBelDe_fan

Oglądałem za gówniarza, pewnie i teraz zerkne jak będzie o przyzwoitej porze. Fajnie, że puszczają stare telenowele bo te nowe to gówno nie mówiąc już o tym tureckim ścierwie.

ocenił(a) serial na 10
raiden19

Będzie ktoś nagrywał Esmeraldę?

ocenił(a) serial na 8
Magda_1988

Nie wiem czy mi się uda. Kupiłem specjalnie na allegro dysk 320GB polsatu. Ale nie wiem czy mój dekoder da się z nim zaprogramować żeby sam nagrywał.Na pewno nie nagram 1-go odcinka ponieważ jeszcze nie doszedł. Ja pracę kończę o 16;15 więc serial jest chyba puszczany dla emerytów i bezrobotnych. Powtórek wieczorem nie ma z tego co widzę. To jedyny serial w który się wbiłem przypadkowo 20 lat temu, są odcinki w necie tu i ówdzie ale podłej jakości.

ocenił(a) serial na 8
Trophy

Nagrałem wszystkie odcinki oprócz 1-go. Niestety twardy dysk polsatu to takie ustrojstwo co nagrywa jednocześnie kodując. Serial można odtworzyć z tego dysku jedynie na dekoderach polstau niestety ; a i też nie jestem pewien czy czasem tylko nie na tym który nagrania dokonał :/

Magda_1988

ja na pewno będe nagrywał

ocenił(a) serial na 10
craven_1989____2

A wrzucisz te odc do internetu?

Magda_1988

postaram się

ocenił(a) serial na 10
craven_1989____2

Kiedy wrzucisz pierwsze odc?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Magda_1988

link już nie działa :(

ocenił(a) serial na 10
Magda_1988

craven_1989____2 gdzie będziesz wrzucał odc Esmeraldy?

ocenił(a) serial na 8
Magda_1988

Jest na cda :)

ocenił(a) serial na 8
craven_1989____2

Udało Ci się nagrać cały serial?

raiden19

Cóż kwestie gustów - Wile obejrzę turecki serial niestety ''Esmeraldy'' nie da się na dłuższą metę oglądać przez tą sztuczność bijącą od aktorów .

ReBelDe_fan

Nigdy nie oglądałam tej telenoweli akurat, ale bardzo się cieszę, że puszczą coś starego. Nie wiem czy to przez mój wiek, czy te nowe telenowele naprawdę są tak kiepskie, ale w ostatnim czasie żadna mnie nie zainteresowała oprócz Nie igraj z aniołem. Wolę wracać do tych starych. Czasem oglądam je w internecie, jak znajdę. Wydaje mi się, że w nowszych telenowelach brakuje chemii między głównymi bohaterami. Teraz seriale są bardziej skupione na pobocznych intrygach, niż na miłości. A kiedyś tak nie było, głównym wątkiem zawsze była miłość i na ekranie to się widziało. W miłości i w nienawiści ta chemia aż buchała z bohaterów. A, że ze mnie jest romantyczka, więc narzekam :).

ocenił(a) serial na 10
Hadley

To nie wiek dzisiejsze telenowele naprawdę są tak kiepskie jak pisałaś zero chemii wśród bohaterów plus zero emocji w grze.

ocenił(a) serial na 10
raiden19

Po Esmeraldzie mogliby puścić po kolei te stare telenowele co leciały na tvnie

ocenił(a) serial na 10
Yeety21

Popieram, po Esmeraldzie była chyba Paulina.

raiden19

Pauliny też nie oglądałam. Jestem rocznik 93, moje pierwsze telenowele to Paloma, ale to było na Polsacie, z RTL7 pamiętam Marię Emilię i Catalinę i Sebastiana :)

ocenił(a) serial na 10
Hadley

Palome pamiętam tamtych nie znam :)

ocenił(a) serial na 10
raiden19

Paulina, Rosalinda, Labirynt namiętności itd. Gdzieś w internecie jest spis wszystkich telenowel, które leciały w tamtych czasach.

Yeety21

Mam jednak nadzieje że wyemitują nową telkę - Ile razy można oglądać powtórki ):

buterfly

Nie powturzą ani nie igraj z aniołem,ani Esmeraldy,bo dadzą,od 5.09.2018. O 15.40 Maria z przedmieścia,a o16.45 będzie światło twoich oczu, i pewnie o tym napisze nowy,poniedżiałkowy,świat seriali.Miłego oglądania.

kaprysiu

Niestety nie mój gust - już oryginał ''Esmeraldy'' był dla mnie sztuczny :)

Ale za to nie mogę się doczekać tureckiego serialu ''Wieczna miłość'' w TVP1 od 24 sierpnia - Szykuje się święty melodramat .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones