PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103909}
7,1 2 731
ocen
7,1 10 1 2731
Esmeralda
powrót do forum serialu Esmeralda

Lubię ten wątek ale pod koniec Graciela mnie trochę denerwuje kiedy zaczyna się upierać przy Adrianie...ok zrozumiała swój błąd,niszczy marzenia matki bo ta zniszczyła ją ale denerwuje mnie że np jest taka arogancją w stosunku do rodziców Emiliana.Jakby nie było ,powinna trochę łagodniej obrać obrót sprawy.A zachowuje się tak jakby miała gdzieś śmierć Emiliana,mógł nie być ukochanym ale był jej przyjacielem.Mogłaby choć trochę zachować pozory.Śmierć dziecka,jeszcze w taki sposób to ...eh nie umiem sobie wyobrazić....Za bardzo zrobili z niej egoistkę.

11koala19

*arogancyjna

ocenił(a) serial na 8
11koala19

tak to prawda mnie tez to denerwowało , mało tego odniosłam wrażenie ze stała się strasznie zaborcza .Nawet nie zauważyła ze zaczynała upodabniać się do swojej matki , za wszelką cenę chciała odzyskać swoją utraconą miłość ale nie liczyła sie z uczuciami Adriana i jego narzeczonej , a wszystko to niestety wina Fatimy dlatego nie należy winić Gracieli .Najsmutniejsze jest to ze była to miłość niemożliwa , ze względu na to ze nikt jej nie akceptował ..jest to bardzo smutna historia , mimo ze to tylko serial...bardzo mnie to poruszyło.Przykład niespełnionej miłości , w realnym świecie czasami tak bywa...mimo iż ludzie się kochają nie są / nie mogą być ze sobą .Szczerze to dla mnie była to para w której było widać uczucie większe niż w tytułowej Esmeraldzie , zabrakło mi scen w których okazywaliby sobie uczucie ...nagle w ciągu 2 ostatnich odcinków wszystko zostało nadrobione ale widzowie chyba do tego nie przywykli skoro przez 100 odcinków główni bohaterowie a szczególnie Esmeralda byli dla siebie strasznie oschli .Niestety czuję niedosyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones