serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Eternal Law

2012
6,0 50
ocen
6,0 10 1 50
105
chce zobaczyć
"Eternal Law" jest opowieścią o aniołach stróżach wśród nas, zesłanych z niebios, aby pomóc bezradnym. Jak zechcą to zrobić? Zakładając małą praktykę adwokacką w Yorku.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Eternal Law zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

"Eternal Law" jest opowieścią o aniołach stróżach wśród nas, zesłanych z niebios, aby pomóc bezradnym. Jak zechcą to zrobić? Zakładając małą praktykę adwokacką w Yorku. Bóg najwyraźniej ma specyficzne poczucie humoru. Zak Gist (Samuel West) robi to przez całą wieczność, a Tom Greening (Ukweli Roach) jest nowy w tej "małomiasteczkowej"Eternal Law" jest opowieścią o aniołach stróżach wśród nas, zesłanych z niebios, aby pomóc bezradnym. Jak zechcą to zrobić? Zakładając małą praktykę adwokacką w Yorku. Bóg najwyraźniej ma specyficzne poczucie humoru. Zak Gist (Samuel West) robi to przez całą wieczność, a Tom Greening (Ukweli Roach) jest nowy w tej "małomiasteczkowej anielskiej grze prawnej". Greening wędruje patrząc szeroko otwartymi oczami na piękno ziemi, podczas gdy Gist jest cynikiem. Jak we wszystkich baśniach muszą istnieć reguły. Tak więc zgodnie z odwiecznym prawem aniołowie kierują się zasadą "patrz-ale-nie-dotykaj" - mogą one wpływać, ale nie mogą interweniować. Miłość jest wykluczona. Miłość, oczywiście, daje o sobie znać natychmiast, gdy Gist spotyka tajemniczą kobietę imieniem Hannah (Hattie Morahan).

studio
Kudos Film and Television / Monastic Productions
tytuł oryg.
Eternal Law
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Yorku (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych