Evil Genius

2018 4 odcinki
Evil Genius
7,1 4 744
oceny
7,1 10 4744
1 364
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":621252,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Evil+Genius-2018-621252/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Evil Genius
  • anet_w17 ocenił(a) ten serial na: 9

Tak właśnie robi się dokumenty. Konkretnie, szeroko omówiona sprawa, z prawdziwymi nagraniami a nie w durny sposób zagranymi rekonstrukcjami. Bez powtarzania dziesięć razy tych samych rzeczy. Najlepszy dokument o zbrodni jaki oglądałam, a widział ich naprawdę dużo.

• reddredowna ocenił(a) ten serial na: 8

anet_w17 hej mogłabyś przesłać kilka tytułów dokumentów podobnych do tego, również namiętnie je oglądam może coś przeoczyłam i chętnie nadrobię :)

• gtwunit ocenił(a) ten serial na: 8

reddredowna https://m.filmweb.pl/serial/Odwal+si%C4%99+od+kot%C3%B3w%3A+... Polecam mega dokument.... Ps tytul nie zacheca do oglądania ale warto...

• gtwunit Obejrzałam dzięki Twojemu poleceniu (tytuł rzeczywiście nie zachęca) i masz rację, dobry!

• FaNeil ocenił(a) ten serial na: 8

anet_w17 Mnie też interesują podobne pozycję, napiszesz?

Może zrobmy poniżej listę dokumentów kryminalnych - niech prezentują tylko prawdziwe materiały ze sledztwa, bez żadnych aktorów i inscenizacji i aby nie były zbyt przegadane.

1. Sprawa Friedmanów
    2. The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
    3. Taśmy winy
    4. West od Memphis
    5. Kochana mamusia nie żyje
    6. Three keepers (sporo przegadany i rozciagniety)
    7. Aileen Wuornos: The Selling of a Serial Killer
    8. There’s Something Wrong With Aunt Diane
    9. The importer
    10. Tajemnice zza grobu (ID Channel, niby są inscenizacje, ale materiałów nie brakuję)

• FaNeil Chyba "The Keepers" i "The Imposter"?

• FaNeil ocenił(a) ten serial na: 8

woytek taak jest

• Pyszniak ocenił(a) ten serial na: 7

FaNeil A ja wam polecam Netflixowego "Making a Murderer" Mam nadzieję że wleci kolejny sezon.

• anet_w17 ocenił(a) ten serial na: 9

FaNeil "Schody" na Netflixie też polecam.

• anet_w17 Oh nice, fajnie widziec komentarz, ktory wyraza to samo co moje mysli: nie lubie, bardzo nie lubie kretynskich rekonstrukcji. Wolalabym juz zeby ktos siedzial i tylko mówił o danej sprawie - bez sztucznych aktorów, rekwizytów itp itd.