Philip (Tyler Young) i Lukas (James Paxton) to dwójka nastolatków, których wiążę silna więź. Pewnej nocy spotykają się w chacie pośrodku lasu, gdzie dochodzi do potrójnego zabójstwa. Zdesperowani postanawiają nikomu nie wspominać o tym incydencie, aby ich związek nie wyszedł na jaw. Tymczasem w mieście rozpoczyna się polowanie na zabójce, który próbuje uciszyć wszystkich świadków zbrodni.
Pierwszy odcinek naprawdę dobry. Surowy klimat (wiadomo - oryginał jest norweski), ciekawe postacie i ich relacje. Akcja w chacie nosi już co prawda znamiona tandety, ale nie przeszkadza to wcale. Ogląda się bardzo przyjemnie.
Odcinki 2 i 3 zakończyły definitywnie moją przygodę z tym serialem. To co się tam dzieje...