PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323906}
5,2 8 712
ocen
5,2 10 1 8712
5,7 3
oceny krytyków
Faceci do wzięcia
powrót do forum serialu Faceci do wzięcia

Totalne dno.

ocenił(a) serial na 1

Jest to najgorszy polski serial komediowy jaki kiedykolwiek oglądałem. To, czemu jeszcze jest puszczany w tv i kto to ogląda jest dla mnie zagadką. Miałem w sporych odstępach czasu, tą nieprzyjemność obejrzenia kilku odcinków i ani jeden raz się nie uśmiechnąłem. Gagi są żenujące a dialogi idiotyczne, postacie płaskie i do bólu stereotypowe. Nie potrafię znaleźć ani jednej zalety. 1/10

Bloody_Marian

Ja to oglądam. :P

donmaslanoz14

Iii jednak zmieniłem zdanie o tym serialu.
No cóż...

ocenił(a) serial na 1
Bloody_Marian

Czy najgorszy to nie wiem, bo konkurencja w kategorii "najgorszy polski serial komediowy" jest mocna. W każdym razie też dałem zasłużone 1. Nie ma nic bardziej żałosnego niż nieśmieszny sitcom.

boolion

No odezwali się fani serialu M jak miłość, Pierwsza miłość, na wspólnej...

ocenił(a) serial na 1
Sebastin7

Hehe, czyżbyś był grupą docelową tego gniota? Akurat "Faceci do wzięcia" to ta sama liga, co wyżej wymienione przez ciebie twory, sorry :)

boolion

przynajmniej poznaliśmy reprezentanta z grupy widzów tego serialu. To jest co prawda generalizowanie, ale jednak ludzie klasy "uuu nie podoba ci sie?? oglądasz m jak milosc, żal!!" jakoś pasują do tej produkcji

ocenił(a) serial na 1
MegaSzczota

Korzystając z internetu można wielu rzeczy się dowiedzieć o ludziach. Bez niego w życiu bym nie pomyślał, że komuś może się podobać taka "komedia".

ocenił(a) serial na 3
Bloody_Marian

Zgadzam się. Nieśmieszne i dosyć drętwe dialogi + obejrzałem ze względu na Cezarego Pazurę.
Po oglądaniu kilku odcinków wysiadłem :/
Już 13 posterunek miał lepsze podejście do humoru niż to coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones