---za bardzo politycznie się zrobiło,jeden aktor kilka ról-żenujące,5 sezon to chyba ktoś pijany scenariusz układał(chaos),retrospekcje-po co?-żeby zapełnić czas?no i najważniejsze-serial niedokończony!?!?!?
Eeeee nie jest tak źle. Jak chętnie obejrzał bym VI serie Fali zbrodni. Dzisiaj właśnie skończyłem oglądać na "ipla" ostatni odcinek i jestem ciekaw co mogło by być dalej:)
Według mnie serie jeśli chodzi o trzymany poziom wyglądają tak:
4>1>2>3>5.
Seria 4 była bardziej polityczna, ale to był jej duży plus
Generlanie pierwsze 2 serie były napisane przez jedną ekipę więc bardziej trzymały się razem wg. mnie wątek Sergiejskiej itd. 3 trochę obniżyła loty, lecz nadal było przyzwoicie i tu pojawia się myśl jeśli POLSZAJS chciał ukręcić łeb Fali to trzeba było to zrobić odcinkiem 59,kiedy była strzelanina,tak by każdy pomyślał, wybili wszystkich OPZ nie ma, a nakręcili 4 serie,która pociągnęła ich w dół mimo to prezentowała się lepiej niż 5. Bo piąta seria to było nieporozumienie ten amerykański chip dla kur wi szona Jonasza wirus u Czarnej itd.