Z racji tego, że Polsat ma swoje oficjalne konto na Facebooku, może my też moglibyśmy np. założyć takie konto, zebrać jak największą ilość osób i pokazać Polsatowi ilu ludziom zależy na powstaniu chociaż jednego odcinka. Myślę, że na facebooku nie będą mogli nas tak po prostu ominąć i będą musieli nam coś odpisać. To...
więcejPóki co nie widziałem lepszego serialu, właśnie skończyłem wszystkie odcinki i jedyne co mnie wnerwiło to urwanie w ostatniej serii. Planów na kontnuacje chyba nie ma, a wielka szkoda. Trzeba było chociaż doprowadzić główny wątek do końca. Zdarzały sie słabsze i lepsze odcinki, mimo to moje wrażenie jest bardzo dobre...
więcejJakie są wasze ulubione teksty z Fali Zbrodni?
Na początek dam kilka.
Gadziński: No nie, Ty jesteś kompletnie nienormalny, chłopie. Po co to zrobiłeś? Jak ja mam się teraz kurwa czuć? Stary, Ty jesteś kompletnie popierdolony.
Młody: Nie przejmuj się. Służba, nie drużba.
Gadziński: Weźcie go! Kurwa, ja nie...