serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Fala zbrodni

2003 - 2008
40m
7,1 21 608
ocen
7,1 10 1 21608
Policjanci specjalnego oddziału OPZ zmagają się ze zorganizowaną przestępczością. Zobacz pełny opis
Fala zbrodni zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Fala zbrodni" opowiada o specjalnej jednostce policji o nazwie OPZ, która została stworzona do walki z przestępczością zorganizowaną. Nowy oddział jest skuteczny. Rosyjska mafia o nazwie Siergiejskaja wchodzi na polski rynek likwidując jednocześnie konkurencyjne grupy krajowe. Na czele tej organizacji staje tajemniczy Sergiej, który"Fala zbrodni" opowiada o specjalnej jednostce policji o nazwie OPZ, która została stworzona do walki z przestępczością zorganizowaną. Nowy oddział jest skuteczny. Rosyjska mafia o nazwie Siergiejskaja wchodzi na polski rynek likwidując jednocześnie konkurencyjne grupy krajowe. Na czele tej organizacji staje tajemniczy Sergiej, który pojawi się dopiero pod koniec filmu. Budrys jeden z policjantów OPZ zostaje zaszantażowany i zmuszony do tego, aby został informatorem mafii. Tymczasem ginie płatny morderca Siergiejskiej, a następnie zostaje wprowadzony na rynek nowy narkotyk o nazwie Hax. Szajba i Czarna odkrywają wytwórnię i krzyżują plany Siergiejskiej. Zaczyna się ostra walka OPZ z mafią, policja tym bardziej jest zawzięta, bo rosyjska grupa postrzeliła najlepszego człowieka OPZ, Rafalskiego. Specjalny oddział policji już wie o wszystkich planach Siergiejskiej i ma zamiar dopaść Sergieja, który ukrywa się w Rosji. Następuje jego ekstradycja do Polski i próba odbicia go przez żołnierzy jego mafii.

na podstawie
studio
ATM Grupa S.A. (produkcja wykonawcza) / Magna Entertainment (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polsat
tytuł oryg.
Fala zbrodni
inne tytuły
Magdalena Schejbal ubiegała się o rolę "Czarnej". Ostatecznie angaż otrzymała Agnieszka Dygant.
Początkowo to Anna Chodakowska miała zagrać rolę Renaty Lemańskiej jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w serialu. Angaż otrzymała Dorota Kamińska.
W odcinku 15 "Terror na żywo" podczas sceny w której Szajba i Młody wsiadają do windy, w lustrze odbija się operator.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Petycja do Polsatu

ocenił(a) serial na 7

Z racji tego, że Polsat ma swoje oficjalne konto na Facebooku, może my też moglibyśmy np. założyć takie konto, zebrać jak największą ilość osób i pokazać Polsatowi ilu ludziom zależy na powstaniu chociaż jednego odcinka. Myślę, że na facebooku nie będą mogli nas tak po prostu ominąć i będą musieli nam coś odpisać. To...

więcej

Znakomity serial

ocenił(a) serial na 10

To jest prawdziwy serial sensacyjny a nie ten syf Kryminalni.

Czy nie mam racji ?? Ten serial jest po prostu zajebisty !!! Aktorzy typu Baka czy A. Dygant idealnie pasują. Wreszcie mozemy zobaczyć coś pozadnego a nie jakieś telenowele (Adam i Ewa itd.). !!! 10\10

bez sensu, jak można zostawić w taki sposób serial, tyle wątków nie dokończonych. wstyd

najlepszy

ocenił(a) serial na 9

Najlepszy polski serial kryminalny mimo dwóch ostatnich słabszych sezonów. Chociaż pittbul też jest bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones