Falcon i Zimowy Żołnierz (2021)
Falcon i Zimowy Żołnierz: Sezon 1 Falcon i Zimowy Żołnierz Sezon 1, Odcinek 6

Jeden świat, jeden naród

One World, One People 54m
7,4 1 207
ocen
7,4 10 1 1207
Falcon i Zimowy Żołnierz
powrót do forum s1e6

Przedweszystkim zacznę od tego ,że czytałem dużo słabych opinii na temat tej produkcji .. wiekszość zarzuca ... Malowanie łódki , za mało akcji , nudę , jakiś czułych smutków, przewijanie rasizmu i politycznych aspektów i daje niską ocenę... przypomnę ,że np. produkcje DC często zbierały baty za ciągłą niezrozumiałą akcje, beznadziejne dialogi ( WONDER WOMAN )dalej np produkcje transformers były przeładowane akcją i szaloną wizją reżysera .. wszystko to zebrało maliny... nagle mamy produkcję w której są pokazane przyziemne problemy bohaterów , ktoś maluje łódkę... bohaterowie chcą załatwić problemy słowem zamiast lataniem i kopaniem..... czyli jednak sporo osób oczekuje tej płytkości bo nie rozumie głębszego przekazu ? uważam ,że serial nie dość ,że pozwolił się zżyć z postaciami drugoplanowymi jakimi byli Sam i Bucky to pokazał ich rodzinne życie czy problemy z emocjami ... rasizmem itd.. bardzo dobrze ,że produkcje Marvela nie są przerysowane efektami ...Endgame się skończył i czas właśnie na taką chwilę oddechu .. refleksje , przemyślenie tego co było i działanie do przodu lepiej! Aspekt polityczny zawsze był w komiksach Marvela.... wątek Isaiaha Bradleya pokazuje jak głęboko studio sięga nawet do tak pobocznych postaci z komiksów . upycha nam mega dużo niespodzianek. ja daje 10 bo nie można dać 11 ... jak każdy widz zrobił bym coś inaczej ..ale ja nie jestem w kadrze filmowej ... i doceniam taki ogrom pracy nad tym co budują,... to całe universum ... ktoś daje w opiniach 1 ? masakra totalny bez sens... a na koniec jeszcze dodam ,że osoby śledzące komiksy i filmy muszą zdawać sobie sprawę ,że troszkę muszą być wątki zmieniane by było ciekawiej, zaskakująco.

ocenił(a) serial na 1
kobe7

Serial był słaby. Na początku dałem 3 ale skoro Ty dałeś 10 temu średniakowi to zmieniam na 1.

ocenił(a) serial na 9
Prolanc

bo nie było naparzanki przez 6 odcinków ;) bo po Endgame nie została odcięta grubą linią fabuła i nagle całe uniwersum śmiga jak by nic się nie stało ... dla mnie to sukces studia ,że zarówno polityczne problemy, jak i inne przyziemne zostały tu poruszone ..akcja zwolniła po ciężkim finale.. możesz dać nawet -10 każdy inaczej odbiera kino
dla mnie 10 ! dokładnie za ogrom pomysłów i pracy jaką studio wkłada w produkcje filmów superbohaterskich... czasem fakt coś jest słabe jak nie wiem Thor 2 .. ale tu ? 1 ? nie wiem czym się kierujesz ale tak jak mówię .. to Twoje zdanie i miej jakie chcesz

ocenił(a) serial na 1
kobe7

Główna antagonistka tego serialu to porażka. Nigdy od filmów marvela nie oczekiwałem poruszania problemów politycznych i społecznych tylko dużej ilości dobrej rozrywki. Są inne filmy i seriale które lepiej to realizują a filmy marvela przyzwyczaiły nas do tego że są dobrymi produkcjami akcji i tego od nich oczekuję. Wątek rasizmu został tu wstawiony na siłę przez różne wydarzenia jakie działy się ostatnio na świecie i moim zdaniem całkowicie niepotrzebnie. Ja odpalając produkcję marvela oczekuję dobrej zabawy przede wszystkim a tutaj tego nie dostałem. Gdyby to nie była kontynuacja wątku kapitana ameryki który jest moim ulubionym to pewnie bym się tym nie przejął ale czekałem na ten serial i się zawiodłem.
Ja nie rozumie jak mogłeś wystawić tej produkcji ocenę 10 no ale coś jak powiedziałeś każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) serial na 9
Prolanc

co do oczekiwania akcji w filmach marvela racja . myślę , jednak ,że budżet na seriale jest znacznie szczuplejszy niż na produkcje filmowe stąd też akcji jest mniej niż by widz chciał. mnie się ten balans podoba... za dużo akcji morduje też produkcje jak na przykład filmy transformers .. ostatni rycerz zmiażdżył szare komórki i dostał srogie maliny ,.. również za fabułę. Wracając .. właśnie o to chodzi ,że każdy widz ma inne oczekiwania ... jeśli nawet masz trochę racji to serial tak uderzeniem się w klatę mogę zbić według siebie na 8,5 bo też parę rzeczy może faktycznie bym zrobił inaczej ... ale też 1 to bzdura :)

użytkownik usunięty
kobe7

Zgadzam się z Tobą, to smutne że ludzie tego nie widzą i nie doceniają . Skoro ten kretyn z 3 zmienił na 1 to ja dla odmiany zmieniam z 8 na 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones