PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867454}

Fallout

7,9 34 970
ocen
7,9 10 1 34970
7,6 15
ocen krytyków
Fallout
powrót do forum serialu Fallout

Ból upy XD

ocenił(a) serial na 8

Postapo, wizja świata ponad 200 lat do przodu, dodatkowo fikcyjnego świata a nie naszego, pełnego mutantów, potworów, najróżniejszych abominacji i co jest oczywiście najbardziej nierealne i wrzucone na siłę? Osoba niebinarna XDD Jeśli coś takiego jest problemem w waszym życiu to naprawdę doceńcie to życie i nie szukajcie na siłę negatywów tylko cieszcie się nim, bo nigdy nie wiadomo jak długo potrwa ;)

ocenił(a) serial na 5
_eatmushrooms_

Tak dokladnie, oprocz fatalnego scenaroisza i nudy to niebinar jest to jednym z pomniejszych właśnie problemów. Ps. widziales gdzies w serialu te straszne mutanty i potwory, abominacje? Ja całe dwie XD

ocenił(a) serial na 8
Marcin_Regulski

Czemu scenariusz jest słaby według Ciebie?

ocenił(a) serial na 5
_eatmushrooms_

Nie chce mi sie opisywać ale jedna z największych bolaczek tego scenariusza po 3 odcinku to to, ze bohaterowie 3 opowiesci ciagle na siebie wpadaja na wielkim pustkowiu by jakos razem spiac ich opowieści. Juz to jak laseczka wyciagala Maxa ze zbroi gdzies na randomowym torowisku mowiac mu ze mu nie ufa a wczesniej majac kisiel w majtach na jego widok jak dostawal wpierdziel od Ghula przelala mi czare goryczy. Mam prawie 40 lat, wyroslem z dziecinnych scenariuszy, oczekuje czego innego,szczególnie majac w pamieci gry i cale lore.

ocenił(a) serial na 7
Marcin_Regulski

Marcin, ale oni szukają tego samego łba. IMO to nie jest niemożliwe, żeby na siebie w takim wypadku wpadali prędzej, czy później.

ocenił(a) serial na 7
Marcin_Regulski

Hę? Osobę niebinarną zauważyłeś, ale całej reszty nie? Na pewno obejrzałeś serial? A może oglądałeś inny?

(UWAGA - SPOILERY)
s01e01 ghoul/cooper ~01:02h
s01e02 niedźwiedź ze skażonej strefy ~18:33
s01e02 dwugłowa krowa na targowisku ~33:21
s01e03 potwór z jeziora ~20:43
s01e04 kolejny ghoul ~3:00
s01e04 grupa zamkniętych w celach ghouli (tak ponad 10 sztuk) ~30:00
s01e05 zmutowane karaluchy ~6:13
s01e06 jednooki nadzorca ~15:45
s01e06 człowiek z dodatkowym nosem na czole ~16:49
s01e06 kobieta ze świecącymi oczami ~17:32
s01e06 kobieta rodząca potwory w wodzie ~51:36
s01e07 Thaddeus staje się ghoulem ~31:46
s01e08 ghoul w miasteczku Moldaver ~8:32
s01e08 ghoul/matka Lucy ~12:40
s01e08 robot sterowany przez mózg człowieka ~15:50

ocenił(a) serial na 5
louvemeg

Liczyłem w 8 godzin serialu na przynajmniej jedna potyczke z super wygladajacym mutantem czy innym potworem na odcinek. Takowe byly dwie. Misiek i rozowa przerosnieta Salamandra. Fajnie ze poswieciles czas by szukac krow z dwoma glowami, ludzi z jednym okiem, ghuli itd ale nie o to mi chodzilo :) A czaszka deathclawa na koniec to juz cios ponizej pasa dla fanow serii gier IMO

ocenił(a) serial na 7
Marcin_Regulski

No to było od razu tak pisać, a nie: "Ps. widziales gdzies w serialu te straszne mutanty i potwory, abominacje? Ja całe dwie XD".
Grałam 1 i 2, plus Fallout Tactics, nie wyrosłam na maniaka serii, ale od tych części zaczęło się moje lubienie światów postapo i do tej pory mam sentyment do Falloutów.

Nie chciałabym, żeby w każdym odcinku była naparzanka z czymś większym, bo wtedy opowiedzenie jakiejś bardziej złożonej historii byłoby zwyczajnie trudne. Jest mnóstwo seriali nastawionych głównie na akcję. Jak dla mnie ten serial nie jest zły, prowadzi swoją historię, wrzuca w nieźle odwzorowany świat. Można pochillować i przyjemnie zjeść przy nim popcorn. Ale to ofc kwestia gustu ;)

PS. Czemu czacha deathclawa to cios? Jak dla mnie to zapowiedź, że w sezonie 2 może dziać się więcej, może nawet właśnie tego, czego oczekujesz wg ww.

ocenił(a) serial na 9
Marcin_Regulski

Serial pokazuje 8 godzin z życia bohaterów. Myślę że nawet na pustkowiu da się przerwać 8 godzin bez wpadania na Szpona Śmierci albo Super Mutanta. No chyba że zakładasz iż brak czegoś na ekranie wykreśla jego istnienie w takim razie nie ma też większych miast innych ludzi niż ci na ekranie i są tylko 4 krypty dziękujemy ot cały świat.

ocenił(a) serial na 5
reese

W jednej scenie laseczka mówi ze dopiero 2 tygodnie jest na powierzchni a juz oblala kogos kwasem. Tak wiec mylisz sie sromotnie miły kolego, to tez pokazuje jaki chaos panuje wntym serialu w prowadzeniu opowiesci. Padaka.

ocenił(a) serial na 6
_eatmushrooms_

To forum jest od komentowania filmów, a nie opisywania problemów własnego życia.

ocenił(a) serial na 8
sefeyere

ale ten film, podobnie jak gra, jest dokładnie o tym - to jest problem twojego i mojego życia - chyba, że nie jesteś człowiekiem albo żyjesz na innej planecie poza naszą cywilizacją

ocenił(a) serial na 8
sefeyere

Welp, jeśli ktoś ma jakiś problem ze sobą przez który wyżywa się tutaj na innych, którzy nikomu niczym nie zawinili, to myślę, że mam prawo się wypowiedzieć, skomentować to, stanąć w obronie ;)

ocenił(a) serial na 8
_eatmushrooms_

Ja przyznam, że jeśli ,,woke" i ta cała ,,inkluzywność" w serialach ma być tak wprowadzana, jak w Falloucie - to ja nie mam z tym problemu. Nie jest to rażące - pojawia się rzadko, a nawet fakt ,,feminy" jako głównej bohaterki nie doskwiera, bo Lucy jest postacią charakterologicznie bardziej kobiecą, a nie męską jak to często się dziś robi. Więc przyznaje, że tutaj twórcy wyszli z tego naprawdę obronną ręką. A kwestia dziwnych ,,zaimków" to kwestia polskiego tłumaczenia, nie oryginału.

ocenił(a) serial na 8
Asvers

Fajnie, że twórcy wyszli obronną ręką, szkoda, że Ty nie wyszedłeś w taki sam sposób z tej wypowiedzi ;)

ocenił(a) serial na 8
_eatmushrooms_

W czym problem?

ocenił(a) serial na 8
_eatmushrooms_

dokładnie. forum tego portalu powinno zmienić nazwę na "incelowo . pl", bo takie dupy bólu jak tutaj to ze świecą szukać. nie zapraszam do dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones