PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867454}

Fallout

7,9 34 970
ocen
7,9 10 1 34970
7,6 15
ocen krytyków
Fallout
powrót do forum serialu Fallout

Oho! Widzę, że zrobili serial na podstawie mojej ulubionej gry dzieciństwa. Pamiętam, jak mając 12-13 lat katowałem "jedynkę" i "dwójkę". Mroczny klimat postnuklearnej Kalifornii z dodatkiem retrofuturyzmu to było dokładnie to, czego każdy dwunastoletni chłopiec pragnął najbardziej. Wreszcie mogłem być potężnym wojownikiem władającym śmiercionośnym karabinem plazmowym, zaprowadzającym pokój i walczącym o sprawiedliwość. I to w Ameryce, a nie w obciachowej Polsce, gdzie trzeba chodzić do szkoły i mama każe jeść szpinak!

Cóż, po latach nie mam mimo wszystko ochoty zagłębiać się znów w ten świat - może dlatego, że dorosłem, a może dlatego, że po zwiastunach widzę, że to już nie to samo, co wtedy. Jest kolorowo, śmieszkowo, memicznie, animkowo i młodzieżowo. Zostawiam go zatem dzisiejszym dwunasto- i trzynastolatkom. Mam nadzieję, że będziecie bawić się tak, jak ja bawiłem się pod koniec lat 90.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones