Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Fallout (2024)

Koniec

The End 1h 14m
7,6 1 577
ocen
7,6 10 1 1577
Fallout
powrót do forum s1e1

Muszę przyznać, że 1 odc zupełnie mnie nie porwał i prócz pięknego świata przedstawionego oraz świetnego klimatu, to trudno jest mi znaleźć inne pozytywy.
Fabuła w tym odcinku nie zaprezentowała niczego specjalnego. Również kreacja bohaterów nie wypadła najlepiej. Mimo krótkiej sceny to właśnie Ghul wypadł najlepiej ze wszystkich.
Oczywiście to pierwszy odcinek i potencjał jest.
Zobaczymy co wyjdzie z tego dalej

ocenił(a) serial na 7
Kojak75

Trzeba sie przemeczyc, potem jest jednak lepiej.

alisspl

W odcinku 3 jest trochę lepiej. Trudno jest ocenić ten serial. Fabuła jest bardzo słaba. Ale świat i klimat jest oddany 

ocenił(a) serial na 6
Kojak75

Dokładnie to samo pomyślałem po 1 odcinku. Drugi również nie był najciekawszy.

ocenił(a) serial na 6
Bananowy456

A jak dalej bo te 2 odc slabe a ta gl bohaterka irytuje mega.

ocenił(a) serial na 6
aronn

Dalej na razie nie miałem czasu oglądać. Nie dziwię się że Amazon wypuścił cały sezon od razu. Myślę że po takim początku wielu by zapomniało o tym serialu.

ocenił(a) serial na 7
aronn

Ale ona jednak irytuje, ze tak powiem nie jako postac, ktora ma marysuizm i nic wiecej, co jest choroba wiekszosci takich postaci w dzisiejszych produkcjach, tylko ona irytujaca, bo ta bohaterka ma taka byc w aspektach naiwniaczki wyrwanej z bunkra kontra swiat postapo. I tutaj to irytiwanie jej jest rozbrajajace i zabawne, a nie wkurzajace, o raju moge na te babe patrzec. mnie rozczulala i bawila tym naiwniackim konrastem i tekstami z sufitu :P Bo to nie bylo podane jak madrzenie sie madrali lepszej i doskonalszej od wszystkich, tylko takiej wlasnie wychowanej pod kloszem, ktora zdawala sobie z tego sprawe, ale sie nie wywyzszala, tylko uzywala slow i komunikacji ze swojego swiata, a nie ustawiala wszystkich po katach. Tak troche jak bohaterka Swiatyni Zaglady z Indiany Jonesa... Czy jej nie lubiliscie, mimo swojego niedostosowania?

ocenił(a) serial na 6
alisspl

No po 6 tym odc przyzwyczajam się do niej.Sam serial zaczyna z każdym odcinkiem zyskiwać u mnie.

ocenił(a) serial na 5
Kojak75

Dokładnie, a dalej po 3 odcinku jest juz tylko w mojej ocenie gorzej :)

Marcin_Regulski

Moim zdaniem fabuła nabiera kształtu dopiero przy 5 odcinku

ocenił(a) serial na 5
Skipperpl

Zapomniałem, ze mam konto na filmwebie i logowałem sie z googla. No widzisz, dla mnie po 4 odcinku to juz serial lezy i kwiczy a i tak dalem mocne 5/10 za klimat i odwzorowanie swiata :)

ocenił(a) serial na 7
Kojak75

Po pierwszym odcinku miałem podobne spostrzeżenia, ale kolejne odcinki zaciekawiały mnie coraz bardziej. Po obejrzeniu całego sezonu, stwierdziłem że całokształt wyszedł im całkiem znośnie.

ocenił(a) serial na 8
Kojak75

Bardzo fajnym kontrastem i zestawieniem odbioru ,było dla mnie oglądanie tego z ukochaną ,która w gry nigdy nie grała i nigdy nie słyszała o tym uniwersum . Dla niej cały serial był nudny , beznadziejny tu cytuję ; " Emocje jak na dożynkach w Modzie na Sukces " .

ocenił(a) serial na 8
Kshanti

Dla mnie ,jej podejście sprawiało że zastanawiałem się co właściwie jest dobre w tym serialu i muszę przyznać że dałem te 8☆ bo hype i grałem w grę . Jednak czuję się że uczciwie to tak na 6 zasługuje serial . Fantastyczna fabuła ,super postać Lucy i Ghula . Ale Maximus to taki tępy melepeta . Dużo by pisać , więc krótko. Serial ma mnóstwo zalet i mnóstwo wad .

Kshanti

Po zobaczeniu całości stwierdzam, że serial nie był zły. Lepiej niż w pierwszych odcinkach, ale finał tylko podkreślił, gdzie według mnie leży problem serialu. Ma wiele wad, ale i mnóstwo zalet, jak wspomniałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones