Fallout
powrót do forum 1 sezonu

Wszystko fajnie, ale cały czas liczyłem na to, że pojawi się Deathclaw. Brahmin był a po Deathclaw’ach ani śladu aż do ostatniego odcinka gdzie na końcu jest tylko czaszka jednego osobnika. Już myślałem, że pokaże się jak Lucy oglądała archiwalne nagranie z krypty nr 4 a tam znowu ta jaszczurka :-( Pewnie dopiero w kolejnym sezonie zobaczymy Deathclaw’a.

Brakowało mi jeszcze chyba tylko takiego pełnego VATS - nie samego slow motion przy celowaniu tylko tych zaznaczonych obszarów ciała z procentami. Mogli to dać jako funkcja power armora żeby miało sens.

A Wam czego jeszcze brakowało z gier ? Oprócz bugów ;-)

ocenił(a) serial na 9
NewJoker

Mi zabrakło więcej wzmianek do wydarzeń z gier. Większość czasu kręcą się po Los Angeles i tylko ruiny a tam przecież miasto funkcjonuje.

NewJoker

Może to i dobrze, że nie wystrzelali się ze wszystkich pomysłów w pierwszym sezonie. Będzie na co czekać. Wokół starć z Deathclawami zawsze krążyły legendy, jakie to one silne nie są, choć jak grałem w FO1 to nie było jakoś ciężko. Jedynie czasochłonne starcia z nimi były. W New Vegas potrafiły dopiec, nawet jeśli miało się wysoki poziom. Zwłaszcza w którymś z DLC, chyba Lonesome Road, były bardzo silne. Bethesda ze swoim level scallingiem sprawiła, iż żaden przeciwnik nie zapadał w pamięć w FO3, a w FO4 w pierwszej godzinie przywdziewamy pancerz wspomagany i walczymy z Deathclawem co jest dla mnie nieporozumieniem. Te dwie rzeczy w dwóch pierwszych częściach były tym na co się czekało i stanowiło to pewien punkt przełomowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones