PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772302}

Famous in Love

6,9 6 428
ocen
6,9 10 1 6428
Famous in Love
powrót do forum serialu Famous in Love

3 sezon?

ocenił(a) serial na 6

Wiadomo już, czy będzie 3 sezon?

juliett533

ponoć nie

virginia_virgi

Czyli jak zwykle tym zwykłym :( ... gdy jakiś fajny serial puszczają to po 1-2 sezonach nagle koniec.

Monica_7

Jak zwykle miało być, słownik robi swoje a edytować niestety nie mogę. Znacie podobne seriale? A wiadomo dlaczego nie puszczą?

ocenił(a) serial na 9
Monica_7

Serio? To koniec? Skasowali? Szczerze to dopiero wczoraj obejrzałam 1 odcinek, a dzisiaj już skończyłam 2 sezony... świetny serial i ma być skasowany? No bez jaj

ocenił(a) serial na 5
Monica_7

pomysł może nie najgorszy, ale wykonanie woła o pomstę do nieba, już dawno nie widziałem takiej ilości drewienek w jednym serialu. Keith Powers istna tragedia, i co zabawniejsze w serialu zrobili, że niby miał dostać oscara, przezabawne. Ale to jeszcze nic, Carter Jenkins jest równie wielkim drewienkiem, a do tego ma coś z twarzą, a jego postać jest niby utalentowanym przystojniakiem....

ocenił(a) serial na 6
juliett533

też jestem w szoku, że nie ma 3 sezonu, tym bardziej szok jak zobaczyłam jak zakończył się 2

CukierekOlunia

tak dla info. ,znasz może tytuł kawałku z 9odc. jak g.bohaterka wsiada do auta? Wydawało mi się, że może to Adele,ale nie jestem pewny... Thx!

szaki3

California dreamin' wykonywany przez Sia (cover the Mamas and papas) - chyba o to chodziło?

kornelia_sara

dokładnie oto... ,tylko tego (cover the Mamas and papas) nie mogę natrafić na YT. Ps- i czy to normalne, że jak się, tego słucha, to ciaryyyyyy?! ^^

kornelia_sara

hmmm, a czy przypadkiem, oryginalnego wykonania, w tym serialu, tego właśnie kawałka, nie daje - Becky Hill ??? :)

szaki3

jestem prawie pewna, ze w serialu jest wersja wykonywana przez Sie :)

juliett533

Niestety była bardzo słaba oglądalność w USA (ponoć poniżej 200tys., więc bardzo mało). Szkoda, fajny był.

ocenił(a) serial na 7
kornelia_sara

widziałem reklamę na hbo że będzie dosępny nowy 3 sezon :)

wiercinskipawel

Jesteś pewien? Może tylko zajawka że puszczają powtórki, bo w necie i na oficjalnej stronie hbo nic nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones