PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688850}

Fargo

8,2 74 550
ocen
8,2 10 1 74550
8,3 28
ocen krytyków
Fargo
powrót do forum serialu Fargo

3 sezon Fargo

ocenił(a) serial na 9

Wstępnie na temat 3 sezonu:
"Akcja kolejnej odsłony „Fargo” rozgrywać się będzie w roku 2010, a więc 4 lata po wydarzeniach przedstawionych w sezonie numer jeden. Nie zobaczymy w niej jednak ani jednej postaci, którą już poznaliśmy, a w fabule zabraknie nawiązań do poprzednich serii. Trzecie „Fargo” ma skupiać się na czasach współczesnych, wpływie technologii na życie codzienne i „kulturze selfie”. Wiążący się z tym swoisty ekshibicjonizm w mediach społecznościowych może odegrać w serialu istotną rolę i wpłynąć na dotychczasową narrację, w której wielu zbrodni dałoby się uniknąć, gdyby bohaterów nie pętały kompleksy, wstyd i niechęć do samego siebie."

ocenił(a) serial na 9
amatory85

Z niecierpliwością czekam na więcej informacji :) zwłaszcza że 2017 zbliża się wielkimi krokami

ocenił(a) serial na 9
amatory85

mamy nowe informacje na temat 3. sezonu do obsady oprócz Ewana McGregora, Mary Elizabeth Winstead i Carrie Coon dołączył David Thewlis, a premiera prawdopodobnie na wiosnę 2017 :) http://www.ew.com/article/2016/12/19/fargo-harry-potter-david-thewlis-season-3?s f47362731=1

ocenił(a) serial na 9
Rush_only

a także Jim Gaffigan
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/fargo-season-3-jim-gaffigan-cast-9416 02

ocenił(a) serial na 9
amatory85

Jest już oficjalna data pemiery 3 sezonu Fargo - 19 kwietnia.
Więcej newsów i info o fabule pod linkiem:
http://www.denofgeek.com/us/tv/fargo/250812/fargo-season-3-release-date-plot-det ails-casting-news-and-more

ocenił(a) serial na 9
amatory85

mamy oto pełny zwiastun 3. sezonu https://www.youtube.com/watch?v=x7NB0YQBQWI

ocenił(a) serial na 9
Rush_only

Wygląda zacniście i ma ten specyficzny fargowy klimat ^^

ocenił(a) serial na 9
amatory85

Po pierwszym odcinku miazga, warto było czekać, a podwójna rola MakGrzegorza rewelacyjna :D

FoQs3k

A gdzie oglądałeś odcinek? :D

ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

Na Showmax bo 14 dni za free na start :)

ocenił(a) serial na 9
FoQs3k

To dwoma odcinkami się nacieszysz :) Pamiętaj kolega żeby zrezygnować przed upływem 14 dni jeśli nie chcesz kontynuować, bo Ci policzą następny miesiąc z automatu.

ocenił(a) serial na 9
amatory85

A cda to co? Pozatym dwie dychy to nie majątek jeśli przegapie termin anulacji subskrypcji :P

ocenił(a) serial na 10
FoQs3k

Rzeczywiście, pierwszy odcinek to sztos mocny :) I ten soundtrack......pięknie, pięknie !

ocenił(a) serial na 10
FoQs3k

popieram w 100 % nie mogę się doczekać kolejnego odcinka

ocenił(a) serial na 8
FoQs3k

Najsłabszy pierwszy odcinek w porównaniu z wcześniejszymi sezonami. Może nie ma tragedii, ale dupy też nie urywa. no nic zobaczymy...

crimson80

2 sezon był o wiele gorszy od 1 -ledwo zmęczyłem
1 odcinek 3 sezonu tak beznadziejny ze robię cancel serialu
Żadnych zaskoczeń, sztucznie zakręcają, widać w jakim kierunku to wszystko idzie
Nuda

ocenił(a) serial na 8
machiavellimind

Tak. Dziwię się, jak piszą co niektórzy, że 2 sezon był lepszy od 1. A to jest przynajmniej klasa różnicy. Teraz zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej. Scena z klimatyzatorem- wcale nie zaskakująca, a raczej żenująca. Wszystko idzie w komercje - tak mi się coś zdaje, no i brak dobrych pomysłów .

ocenił(a) serial na 9
crimson80

Panie, ale 2 sezon Fargo był wywalony w kosmos... :D

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

Był wywalony, ale nie tak dobry jak pierwszy. Miał już sporo słabych punktów. Polecam jeszcze film, bo wydaje mi się, że większość ogląda serial nie znając oryginału braci Coen.

ocenił(a) serial na 9
crimson80

No cóż, ile ludzi tyle opinii. Nie twierdzę że 1 sezon był słaby, bo też byś świetny, ale to jednak drugi sezon bardziej do mnie przemówił :)

A film mam nadzieje w końcu obejrzeć.

ocenił(a) serial na 9
crimson80

Dokładnie sezon pierwszy był bez porównania lepszy od drugiego. Zaczynam 3 oby nie było gorzej...

ocenił(a) serial na 10
machiavellimind

Przemoc wymuszona, dialogi średnie, historia niby śmieszna, żeby rozluźnić akcję, której to akcji na razie brak... Natomiast sezon pierwszy to jest jakaś totalna bomba! Perfekcyjny aż do bólu i w każdej sekundzie! No i nieudacznictwo bohaterów :) pokazane było nawet lepiej niż w filmach braci Coen. A sceny na gali wręczenia nagród dla najlepszych agentów ubezpieczeniowych i w restauracji hotelowej czy też klubie miażdżyły!!!! Czułem się jakbym tam był :)

ocenił(a) serial na 8
egonn87

No tak. Główny bohater to nieudacznik idealny:) A największym jego błędem było to, że w pewnym momencie uwierzył, że nim nie jest:) 3 sezon to jakaś podróba. Przynajmniej tak się zapowiada.

użytkownik usunięty
crimson80

tak sobie mysle ze zycie jest pokrecone skoro takie rzeczy sie działy, dzieją i dziać będą :))

ocenił(a) serial na 8

Akurat rzeczy, które dzieją się w tym serialu, nigdy nie miały miejsca:)

użytkownik usunięty
crimson80

raczej wierze w napisy na poczztku niz w twoje gadanie :)

ocenił(a) serial na 8

Raczej brakuje ci wiedzy:) Poczytaj trochę więcej, niż tylko napisy na początku serialu:)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8

:))))

ocenił(a) serial na 9

Te napisy to ściema, taki zabieg braci Coen, który kontynuujaą teraz twrócy serialu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
crimson80

Po drugim odcinku - to jednak stare, dobre Fargo, schemat podobny do "wszystkiego fargowego" co było wcześniej, tylko trochę irytują te niektóre głupie sceny - pod restauracją i w biurze braciszka. Czy współczesny widz oczekuje aż tak dosadnego, prymitywnego chamstwa?

ocenił(a) serial na 9
amatory85

wreszcie jest!! unikalny klimat,gra super i te zwroty akcji -to serial jeden z najlepszych!!Szkoda,że to tylko 10 odcinków a potem dopiero w lipcu GRA O TRON!!

ocenił(a) serial na 10
stan_lego

No nie wiem, ja się tak nie podniecam... Jakoś ten pierwszy odcinek sezonu 3 nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Za to pierwszy sezon wymiata bezapelacyjnie! :)

ocenił(a) serial na 8
amatory85

Słabiutka 3 seria.

ocenił(a) serial na 9
pawelgol

słusznie!!!-lepsze M-jak miłość i KLAN!!!

pawelgol

zgadzam sie, nie daje mniej punktow, poniewaz sezon 1 i 2 nie zasluguje na to. czekalam z niecierpliwoscia na sezon 3, ogladnelam pierwsze 3 odcinki z mniejszym lub wiekszym zainteresowaniem i poddalam sie. sa momenty w style starego fargo, ale juz nie warto, zeby nie psuc sobie opinii o calokszalcie ) powodzenia dla wytrwalych

ocenił(a) serial na 9
amatory85

moim zdaniem 3 sezon jest świetny, po każdym odcinku żałuję,że to już koniec i trzeba czekać- a to dla mnie miara dobrej serii

dzikudzina

Wszystkie sezony są perwekcyjne w kazdym calu! Niektórzy spodziewają się jakiś fajerwerków niewiadomo czego, a tymczasem mamy do czynienia z doskonałym scenariuszem, aktorzy idealnie wybrani kreują znakomitą historie podaną w najlepszym sosie, komentarze typu: pierwszy sezon lepszy do drugiego drugi od pierwszego trzeci słaby co za kompletne bzdury , to mówią Ci co gówno wiedzą o tego typu konwencji i nie dostrzegają detali a one mają tutaj duże znaczenie wyszukują tylko spektakularnych zwrotów akcji...

ocenił(a) serial na 9
burningbush

Ta, ktoś ma inne zdanie, to gada bzdury, gówno się zna i a najlepiej to niech wypiertala.

Tortuga033

To nie tak , dobrze że kazdy ma swoje zdanie i odczucia i oczywiste jest ze jeden sezon może komuś podejść bardziej a inny mniej chodzi o to obsmarowanie czegoś nie mając o tym pojęcia i pisaniu głupot i ani tu o znanie się ani o swoje zdanie nie chodziło:)

ocenił(a) serial na 9
burningbush

Co masz konkretnie na myśli, pisząc o braku pojęcia?

amatory85

To nieprawda, ze w sezonie 3 nie ma nikogo z poprzednich :-)

ocenił(a) serial na 9
dom_wisniewska

A no nie prawda, ale tamte informacje były upublicznione na długo przez emisją 3 serii :)

ocenił(a) serial na 10
amatory85

3 sezon ma na pewno więcej odwołań do filmu niż 2 sezon, który bardziej przypominał jakiś tarantinowski twór. Niektóre są bardzo dosłowne. No i faktycznie pojawia się też bohater z 1 sezonu :)

amatory85

Jestem po 8 odcinkach 3 sezonu, rozczarowanie to delikatna opinia. 1 i 2 zapieraly dech a 3 coz ....

ocenił(a) serial na 9
mtw71

Jestem po 3 sezonie i moje zdanie jest takie, że najnowszy sezon lekko odstaje poziomem od 1 i 2 sezonu,
które od początku do końca wciskały w fotel. Nie twierdzę, że rozczarowałem się, ale liczyłem na więcej.
Najwyżej cenię Twin Peaks, Sopranos, Prawo ulicy, Breaking Bad i ewentualnie jeszcze Sześć stóp pod ziemią.
Fargo też świetne jako całokształt, ale półka niżej od tych wymienionych seriali.

ocenił(a) serial na 7
amatory85

Jest jedna osoba która grała w chyba 1 bądź 2 sezonie nie pamiętam, więc nie potwierdzone info podałeś.

ocenił(a) serial na 9
DemiaN

Tak jak pisałem parę postów wyżej, to były informację na długo przed premierą 3 sezonu. Scenarzyści mogli coś zmienić, albo jeszcze nie mieć pełnego scenariusza na wszystkie odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones