Farmaceuta

2020 4 odcinki
Farmaceuta
7,0 577
ocen
7,0 10 1 577
460
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
powrót do forum serialu Farmaceuta
  • D3Mania ocenił(a) ten serial na: 8

Może i nie wszystkie filmy czy seriale, są na wysokim poziomie. Może i większość jest wręcz słaba bądź średnia, ale dokumentalne produkcje są naprawdę bardzo dobre. Oglądam wszystko co się pojawia, i bardzo rzadko zdarza się, by któryś dokument mi się nie podobał. A "Farmaceuta" kilkukrotnie aż wbił mnie w przysłowiowy fotel. Znakomita historia i realizacja, kolejna produkcja Netlfixu przy której zarwałem nockę.

• D3Mania Ja z kolei miałem wrażenie zbytniego rozwleczenia tematu. Gdyby skondensować i nie odtwarzać każdej nagranej rozmowy czy każdej jazdy samochodem niemal minuta po minucie, efekt mógłby być mocniejszy.

• D3Mania ocenił(a) ten serial na: 8

zweistein No mi akurat puszczanie tych taśm nie przeszkadzało w najmniejszym stopniu. Pokazywało rzetelność i obsesje tego człowieka, który to mógłby zostać uznany za wariata, gdyby nie fakt że, taki zwykły szary człowiek niemal sam doprowadził do zamknięcia dwóch dużych spraw.

• D3Mania Za długo, zbyt monotonnie, niepotrzebnie powtarzanie i powracanie do podobnych obrazów i wypowiedzi, ze szkodą dla fabuły. Tak jakby na siłę próbowano rozbudować historie, żeby nakręcić więcej odcinków.

• Roger_Popko ocenił(a) ten serial na: 7

D3Mania Dokładnie, a opinia krytyka znów wskauje, iż winien karkówkę kroić w rzeźniku. 5 to absurd dla uznanego kinomaniaka.

• Roger_Popko ocenił(a) ten serial na: 7

Roger_Popko *u rzeźnika.