Odtwórz Zwiastun nr 1 1:41
MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

The Pharmacist

2020
7,2 316
ocen
7,2 10 1 316
262
chce zobaczyć
{"id":"847856","linkUrl":"/serial/Farmaceuta-2020-847856","alt":"Farmaceuta","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/78/56/847856/7911988.2.jpg"}
Tragiczna śmierć syna sprawia, że farmaceuta z Luizjany nie cofnie się przed niczym, aby obnażyć mechanizmy, które doprowadziły do kryzysu opioidowego w USA.
{"years":[2020]}
4
gatunek
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Farmaceuta-2020-847856/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/847856","link":"/serial/Farmaceuta-2020-847856/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/847856","link":"/serial/Farmaceuta-2020-847856/episode/ranking"}}
Farmaceuta
Zwiastun nr 1 1:41
Farmaceuta - Zwiastun Nr 1 Farmaceuta - Zwiastun Nr 1
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
[]

W 1999 r. syn Dana Schneidera, farmaceuty z małego miasteczka, traci życie w wyniku narkotykowej strzelaniny w Nowym Orleanie. Rozczarowany bezradnością policji ojciec pomimo ryzyka odnajduje zabójcę i doprowadza do jego skazania. Jednak tragiczna śmierć uzależnionego syna wciąż nie daje Danowi spokoju, zwłaszcza gdy w jego aptece pojawiaW 1999 r. syn Dana Schneidera, farmaceuty z małego miasteczka, traci życie w wyniku narkotykowej strzelaniny w Nowym Orleanie. Rozczarowany bezradnością policji ojciec pomimo ryzyka odnajduje zabójcę i doprowadza do jego skazania. Jednak tragiczna śmierć uzależnionego syna wciąż nie daje Danowi spokoju, zwłaszcza gdy w jego aptece pojawia się coraz więcej młodych, zdrowych klientów realizujących recepty na silny lek przeciwbólowy oksykodon. Uświadomiwszy sobie powagę sytuacji (choć kryzys opioidowy nie był wtedy jeszcze obecny w mediach), Dan wyrusza na misję: zamierza uratować jak najwięcej młodych ludzi w swojej społeczności, a następnie rzucić wyzwanie wielkim koncernom farmaceutycznym.  "Farmaceuta" to film w reżyserii Julii Willoughby Nason i Jennera Fursta ("Czas: Historia Kaliefa Browdera", "Rest in Power: The Trayvon Martin Story") opowiadający historię mężczyzny, dla którego żałoba stała się motywacją do walki z najpotężniejszymi ludźmi odpowiedzialnymi za zbierającą śmiertelne żniwo epidemię uzależnienia od opioidów w USA.

inne tytuły
  • Mówcie co chcecie o Netflixie...

    D3Mania ocenił(a) serial na

    Może i nie wszystkie filmy czy seriale, są na wysokim poziomie. Może i większość jest wręcz słaba bądź średnia, ale dokumentalne produkcje są naprawdę bardzo dobre. Oglądam wszystko co się pojawia, i bardzo rzadko zdarza się, by któryś dokument mi się nie podobał. A "Farmaceuta" .. . więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.