PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774283}

Fatalna czarownica

The Worst Witch
6,4 773
oceny
6,4 10 1 773
Fatalna czarownica
powrót do forum serialu Fatalna czarownica

Świetny serial

ocenił(a) serial na 10

"The worst witch" to według mnie jeden z lepszych seriali na Netflixie. Jestem już stara, ale od dziecka czekałam na taki film.
Obsada jest świetnie dobrana. Na szczególną uwagę zasługuje postać Miss Hardbroom (i jej wyraziste oczy). Występująca w tej roli Raquel Cassidy jest znakomita. Lepiej oglądać ją w oryginale ze względu na mistrzowskie operowanie głosem. Z resztą wszyscy aktorzy są znakomici.
Szkoda, że w Polsce nie robi się tak dobrych seriali dla dzieci.

ocenił(a) serial na 4
skebe

Jak dla mnie ta seria jest słaba i kiczowata... niestety. Warto obejrzeć z 1998-2001r. Lepsi aktorzy i ładniej nagrane z KLIMATEM. Miss Hardbroom najlepiej zagrała Kate Duchêne ta obecna jest marną kopią jej...

ocenił(a) serial na 10
hrabia_zientek

••• TWOJA OPINIA JEST SŁABA •••

hrabia_zientek

Pragnę tylko zauważyć, iż jest to bajka dla dzieci, a dorośli nie muszą jej oglądać.
Jeśli jednak tego chcą to proszę.
Serial nie jest najgorszy chociaż widać w nim wpływ "Harrego Pottera".
Zdarzały się gorsze seriale. Zastanawiam się czy ktoś z dorosłych oglądał jakieś bajki dla dzieci. Takie no od 7 lat w górę. Bo ten serial jest właśnie tak określany. Skoro nie (bądź tak) to mogę powiedzieć, że ten serial jest dużo, dużo lepszy niż bajki puszczane obecnie dziecią.

zierit

Odwrotnie. Opowieść o fatalnej czarownicy autorstwa Jill Murphy powstała w 1974roku. To pani Rowling wiele lat później równo zrzynała pisząc Harrego Pottera. Zawsze mnie dziwiło, że nie było sprawy sądowej o plagiat.

ocenił(a) serial na 10
hrabia_zientek

Kate Duchêne najlepij zagrała to fakt, ale potem ją wymienili na inną...

hrabia_zientek

To w latach 1998-2001 był pierwowzór kręcony?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones