6,4 597
ocen
6,4 10 597
155
chce zobaczyć
{"type":"film","id":774283,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Worst+Witch-2017-774283/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Fatalna czarownica
  • skebe ocenił(a) ten serial na: 10

"The worst witch" to według mnie jeden z lepszych seriali na Netflixie. Jestem już stara, ale od dziecka czekałam na taki film.
    Obsada jest świetnie dobrana. Na szczególną uwagę zasługuje postać Miss Hardbroom (i jej wyraziste oczy). Występująca w tej roli Raquel Cassidy jest znakomita. Lepiej oglądać ją w oryginale ze względu na mistrzowskie operowanie głosem. Z resztą wszyscy aktorzy są znakomici.
    Szkoda, że w Polsce nie robi się tak dobrych seriali dla dzieci.

• hrabia_zientek ocenił(a) ten serial na: 4

skebe Jak dla mnie ta seria jest słaba i kiczowata... niestety. Warto obejrzeć z 1998-2001r. Lepsi aktorzy i ładniej nagrane z KLIMATEM. Miss Hardbroom najlepiej zagrała Kate Duchêne ta obecna jest marną kopią jej...

• Wojchiechgc ocenił(a) ten serial na: 10

hrabia_zientek ••• TWOJA OPINIA JEST SŁABA •••

• hrabia_zientek Pragnę tylko zauważyć, iż jest to bajka dla dzieci, a dorośli nie muszą jej oglądać.
    Jeśli jednak tego chcą to proszę.
    Serial nie jest najgorszy chociaż widać w nim wpływ "Harrego Pottera".
    Zdarzały się gorsze seriale. Zastanawiam się czy ktoś z dorosłych oglądał jakieś bajki dla dzieci. Takie no od 7 lat w górę. Bo ten serial jest właśnie tak określany. Skoro nie (bądź tak) to mogę powiedzieć, że ten serial jest dużo, dużo lepszy niż bajki puszczane obecnie dziecią.

• zierit Odwrotnie. Opowieść o fatalnej czarownicy autorstwa Jill Murphy powstała w 1974roku. To pani Rowling wiele lat później równo zrzynała pisząc Harrego Pottera. Zawsze mnie dziwiło, że nie było sprawy sądowej o plagiat.

• hubaitv ocenił(a) ten serial na: 10

hrabia_zientek Kate Duchêne najlepij zagrała to fakt, ale potem ją wymienili na inną...