Hejka! :D Jak w tytule, spodobał Wam się serial? W sumie dla mnie niecodzienne połączenie tematyki stand up i lgbt. Spodobały mi się główne bohaterki na tyle, że oglądnęłam cały sezon...i w sumie kibicuje dziewczyną w drugim sezonie jeśli oczywiście takowy powstanie <3
Jeżeli miałbym możliwość wybrania idealnej partnerki (nie chodzi mi o wygląd) to chciałbym żeby to była ona <3
jak można zmieniać orientację ? z powodu tego opisu nie mam zamiaru oglądać
Jak w tytule, kapa za tematyke. Nie widziałem, pozdrawiam