PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618686}

Femme Fatales

5,3 129
ocen
5,3 10 1 129
Femme Fatales
powrót do forum serialu Femme Fatales

Hej, nie mam pojęcia o czym jest ten serial ale po plakatach wydaje się być podobny do
Nikity 2010. Mam na myśli... spójrzcie na plakat 2. jest tam napis Look can kill. Na plakatach
Nikity jest napis Look do kill... Jakaś podróbka Nikity?

Vakme

Nie wydaje mi się. Zobaczyłam trailer na yt i ci powiem, że mnie zniechęcił.
Wiem, trochę późno odpisuję, ale dopiero teraz trafiłam na ten post.
Nie wiem, pewnie już zdążyłaś sprawdzić, co to jest.
:)

Vakme

W życiu. ;) Nikita jest rewelacyjnym serialem, pod względem fabuły, gry aktorskiej... Serial nie ma raczej nic wspólnego z tematyką kobiety fatalnej, raczej coś dla fanów kina akcji, Jamesa Bonda, tajnych jednostek rządowych, wybuchów, strzelanin i tego typu spraw... "Femme Fatales" to powiedziałabym, że raczej taki serial "wypełniacz" wolnego czasu, nic specjalnie porywającego. Różne kobiety, różne scenariusze - główny motyw ten sam (chodzi oczywiście o ten w tytule serialu).

Jeszcze jedną, ważną, różnicą jest chyba przede wszystkim to, że Nikita ma ciągłą fabułę, a FF fabuła zamyka się w każdym odcinku.

Wiem, że post dużo spóźniony, ale mam nadzieję, że jeśli ktoś kiedyś otworzy ten wątek, nie da się przekonać, że te dwa seriale mają cokolwiek wspólnego. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones