PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510195}

Juden Chan

Fight Ippatsu! Jūden-Chan!!
6,8 35
ocen
6,8 10 1 35
Fight Ippatsu Jūden Chan
powrót do forum serialu Fight Ippatsu! Jūden-Chan!!

Od czego by tu zacząć... Chociażby nawet od tego iż ta produkcja ma bardzo wyeksponowane
Ecchi. Raczej jest to produkcja gdzie na pierwszym miejscu mamy Ecchi, któremu oczywiście
towarzyszy jakaś dawka humoru, ale co by nie było to w tej produkcji jest tak, że już po jakimś
czasie przestaje być zabawne gdy któryś raz z kolei widzimy tą samą scenę. Także mamy tutaj
trochę romansu. To tak po skrócie jakie jest anime.
Trochę mi się nie podobało np. zachowanie głównego bohatera. Głupotą jest od razu kogoś
trzaskać kijem od baseball'a gdy się go spotka, a jeszcze dziwniejsze jest to iż nadzwyczaj
głównym bohaterkom to się podobało i często zaczynały lać pod siebie... Tu już nie chodzi o
realność danej sceny, ale gdy to się widzi czasem kilka odc pod rząd lub co jakieś 2 odc. to
przestaje być śmieszne.
Ogólnie pomysł na anime ciekawy (jeżeli ktoś nie wie o czym jest anime to tu napiszę tak po
skrócie : Mamy 2 światy, ludzi i "ładowarek". Ładowarki to dziewczyny które ładują za pomocą
wtyczek z prądem zdesperowanych ludzi by poprawić ich samopoczucie.), ale jednak wykonanie
trochę gorsze. Strasznie wystawili tu Ecchi zapominając o innych elementach, które by
zaciekawiły widza. Mogę przyznać że pierwszy odcinek odniósł dobre wrażenie potem do połowy
jakoś zaczęło walić lekką nudą, ale już od połowy w górkę robiło się coraz ciekawiej.
No to tyle. Polecam to tym którzy nie wiedzą co obejrzeć i szukają czegoś do obejrzenia. Daję
ocenkę 8/10.
Btw. Już ten ich magiczny serial co Plug oglądała z takim zapałem, mogli sobie lekko darować.
Ludzie kochani... W biały dzień takie seriale O.o Ciekawie by to było w realnym świecie
gdybyśmy tak mieli..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones