SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Figurantka

Veep
2012 - 2019
30 min.
7,4 3 424
oceny
7,4 10 1 3424
5 422
chce zobaczyć
7,0 3
oceny krytyków
Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Selina Meyer, przekonuje się, że jej praca nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażała. Więcej Mniej
Figurantka zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 17 nagród Emmy, 17 innych nagród i 128 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada o losach Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszechnym Waszyngtonu. Do kręgu najbliższych współpracowników Meyer należą: Amy, szefowa jej biura (Anna Chlumsky), wieloletni rzecznik prasowy, Mike McClintock (Matt Walsh), prawaSerial opowiada o losach Meyer i jej pracowników, którzy wspólnie chcą zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki i układy będące chlebem powszechnym Waszyngtonu. Do kręgu najbliższych współpracowników Meyer należą: Amy, szefowa jej biura (Anna Chlumsky), wieloletni rzecznik prasowy, Mike McClintock (Matt Walsh), prawa ręka i doradca, Gary (Tony Hale) oraz sekretarka, Sue (Sufe Bradshaw). Wszyscy biorą udział w potyczkach z ambitnym Danem Eganem (Reid Scott) i pewnym siebie pracownikiem Białego Domu, Jonasem (Timothy Simons). Pomysłodawcą serialu jest Armando Iannucci.

dystrybucja
HBO
studio
Home Box Office (HBO)
tytuł oryg.
Veep
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Baltimore (Maryland, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych