PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632490}

Figurantka

Veep
7,4 3 566
ocen
7,4 10 1 3566
7,0 3
oceny krytyków
Figurantka
powrót do forum serialu Figurantka

Najlepsze cytaty?

ocenił(a) serial na 9

Europe used to be my favourite continent, now it isn't even in top 5
(sezon 2 odcinek 8)

użytkownik usunięty
Campe

a odcinek 8 nie bedzie dopiero 9 czerwca?

ocenił(a) serial na 9

Racja :) Dziękuję za poprawienie.
Cytat jest z odcinka 5 "Helsinki"
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Campe

a co do tematu, tu 2moje ulubione cytaty

"Maybe I'll sneak into your apartment with a bag of oranges and fructose you to death."
(1x05)

" - Its f*cking insane here.
its like a math prison. They rape you with numbers."
(2x05)



ocenił(a) serial na 9

:D

Campe

Świetne są te cytaty :D Nie oglądam tego serialu, ale jak jest w nim więcej takich tekstów, to chyba zacznę... ;)

islleen

ja tak samo

ocenił(a) serial na 9
Campe

ja wczoraj odkryłam serial i jestem w połowie drugiego sezonu:) genialny, uwielbiam rozgrywki polityczne w wydaniu amerykańskim, a jezeli dodamy do tego świetny humor i rewelacyjne postaci zagrane bezbłędnie to mam już wszystko, co mi potrzeba do szczęścia:) szkoda tylko, że jest tak mało odcinków.
Serial jest o tyle ciekawy,że pokazuje faktyczną pozycję wiceprezydenta w USA, oczywiście trochę w krzywym zwierciadle, ale jednak jest tam dużo prawdy. Jak to ujął Jon Stewart w swojej książce, wiceprezydent wstępując na swój urząd rozpoczyna 4 lata czekania aż coś sie stanie prezydentowi :) a tak poza tym nikt sie nim nie przejmuje i do niczego konkretnego nie służy, dlatego najlepszym textem serialu jest pytanie zadawane przez Selinę w każdym odcinku - "Did the President call?" i zawsza ta sama odpowiedź - "No" ;)

ocenił(a) serial na 9
joana020

:)
Dla mnie w serialu najlepsze są teksty właśnie. np
I don't have time to ignore you.

- Look who it is: it's your favourite Jonah!
- You're not even your mom's favourite Jonah, Jonah.

ocenił(a) serial na 8
joana020

Mnie też rozwala "Sue, did the president call?" ;)

ocenił(a) serial na 10
Campe

Jonah can you help settle something for me please? You like to have sex and travel, right?
Yes maam
Then, you can "fu*k off"

ocenił(a) serial na 8
uizdat

Ten tekst mnie przekonał, biorę się za oglądanie! :D

adamale

i co, nadal ogladasz?;]

ocenił(a) serial na 8
Gryzio

Już dawno obejrzane.

ocenił(a) serial na 10
Campe

MIKE: Are you undressing me with your eyes?
SUE: I'm adding MORE clothes.

ocenił(a) serial na 8
Campe

drugi sezon ma znacznie lepsze teksty niż 1-szy IMO

joshlymanfan

trzeci to juz wgl mistrzostwo, najlepszy sezon dotychczas ;d

ocenił(a) serial na 9
Campe

"Uzbekistan is between Turkmenistan and I-could- give-a-f**k-istan"

oraz

"Axis of d*ck"

ocenił(a) serial na 9
Campe

Nawet nie tyle jeden tekst, ale cała sytuacja: odcinek 4x08 - Jonah, Dan i Richard w samochodzie! Genialne trio

ocenił(a) serial na 7
Campe

Sytuacja: jeden z agentów Secret Service poskarżył się, że został wyrzucony, bo się uśmiechnął. Reakcja Seliny na to, że komuś tam się poskarżył: "It's the secret service, for Christ's sake. 'Secret' as in shut the f*ck up. And 'service' as in you work for me, okay? So why don't you shut the f*ck up?" :)

użytkownik usunięty
Campe

z dziesiejszego/wczorajszego odcinka

Ben: Starting right after we address the situation in Yemen
Selina do Catherine: Honey, it's Yemen. Life gives you Yemen, you got to make Yemenade.

Campe

Dan: "Amy, the gates of hell have opened, and you're my plus-one."
Selina: "“If men got pregnant, you could get an abortion at the ATM."
oraz
"That's like trying to use a croissant as a f***in' dildo. It doesn't do the job, and it makes a f***ing mess!"

Campe

Selina do Amy: "Próbuję ugasić 2 pożary i dowiaduję się, że podpaliłaś pi..ony wóz strażacki!"

grejon1983

I jeszcze: gdyby to faceci zachodzili w ciążę, to aborcję mogliby robić w bankomacie.

ocenił(a) serial na 9
Campe

Dan do Seliny o zakryciu jej dziwnych kieszeni w sukience: Put the blanket over it, or is that too FDR?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones